توصیه مهم پوتین به مردم کشورش/ واگذاری امکانات ویژه به این گروه از افراد

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه از شهروندان کشورش خواسته است تا با فرزندآوری خانواده‌های خود را گسترش دهند و روش‌های سالم‌تری را برای افزایش طول عمر و سبک زندگی خود انتخاب کنند. 

به گزارش هیل، پوتین در سخنرانی سالانه خود در حالی که به مردم نوید یک زندگی بهتر را داد از آن‌ها خواست تا برای به دنیا آوردن فرزندان بیشتر اقدام کنند.  وی خطاب به مردم کشورش عنوان کرد: هدف اصلی یک خانواده، زاد و ولد، داشتن فرزند، تربیت کردن آن‌ها و در نتیجه تضمین بقای جامعه چند قومیتی ما است.

وی در تایید حرفش برای افزایش نرخ زاد و ولد در روسیه به کشور‌هایی اشاره کرد که فرزندآوری در آن‌ها کاهش پیدا کرده و این موضوع آن‌ها را به سمت نابودی کشانده است.

پوتین در بخشی از صحبت‌هایش گفت: حمایت از خانواده‌های دارای چند فرزند، یک انتخاب اخلاقی و اساسی است و خانواده‌های چند فرزندی باید به یک هنجار، فلسفه اجتماعی و کانون استراتژی دولت تبدیل شود.

وی پیشنهاداتی را هم در زمینه ارائه هدیه مالی به مادرانی که نوزاد تازه متولد شده به دنیا آورده‌اند، تخفیفات دوبرابری مالیاتی برای خانواده‌های صاحب دو فرزند به بالا مطرح کرد و همچنین ضمن اعلام حمایت از افراد ورزشکار در کشور تاکید کرد، افرادی که معاینات پزشکی منظمی داشته باشند و آزمون استاندارد آمادگی جسمانی را پشت سر بگذارند، مشمول تخفیف‌های مالیاتی می‌شوند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.