حمله غافلگیرکننده به نظامیان اسرائیلی / حزب‌الله لبنان بیانیه داد

حزب‌الله لبنان از حمله به ۲ موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی و نظامیان صهیونیست حاضر در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

النشره گزارش داد، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از انجام ۲ عملیات جدید علیه مواضع و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱:۵۵ عصر امروز جمعه اول مارس ۲۰۲۴ تجمع نظامیان دشمن اسرائیلی را در اطراف پادگان رامیم با تسلیحات موشکی هدف قرار دادند.

همچنین در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱:۵۵ عصر امروز جمعه اول مارس ۲۰۲۴ موضع البغدادی را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

کمی پیش‌تر نیز اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که حزب‌الله یک پهپاد صهیونیستی را در منطقه «وادی العزبه» واقع در جنوب لبنان سرنگون کرده است. بر اساس این گزارش، عملیات مذکور راس ساعت ۱۲ نیمه‌شب گذشته صورت گرفته است. چندی پیش نیز حزب‌الله لبنان در اقدامی کم نظیر یک فروند پهپاد هرمس ۴۵۰ رژیم صهیونیستی را با اصابت موشک سرنگون کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.