فوری/ حمله حزب الله به سه پایگاه نظامی اسرائیل در شبعا

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های لبنانی، حزب الله لبنان تاکید کرد که نظامیان صهیونیستی را در اطراف پایگاه «برکه ریشا» هدف حمله راکتی قرار داده که باعث اصابت مستقیم راکت ها به نظامیان شده است.

حزب الله در حمله دیگری، پایگاه نظامی «الرمثا» را در مزارع لبنانی اشغالی شبعا با راکت هدف قرار داد که باعث تلفات جانی اشغالگران شد.

مقاومت اسلامی لبنان در عملیات دیگری، پایگاه نظامی «السماقه» را در مزارع لبنانی اشغالی «شبعا» هدف حمله راکتی قرار داد.

امروز (چهارشنبه) رسانه‌های صهیونیستی اذعان کردند که حزب‌الله لبنان از آغاز جنگ علیه نوار غزه نزدیک به یک هزار موشک ضد زره به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در مناطق شمالی فلسطین اشغالی شلیک کرده است و مقامات نظامی تل‌آویو راه‌حلی برای مقابله با این موشک‌ها ندارند.

همزمان شبکه «المیادین» به نقل از رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کرد: موشک هایی که پس از ترور شهید «صالح العاروری» نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) به پایگاه راهبردی کنترل و نظارت هوایی «میرون» در شمال فلسطین اشغالی پرتاب شد، دقیقا به هدف اصابت کرد.

خبر مرتبط
ارتش اسرائیل به تهدید حزب الله روی آورد

ارتش رژیم صهیونیستی ادعاهایی علیه حزب الله لبنان مطرح کرد.

این رسانه ها پیش بینی کردند که در صورت بروز هر جنگی در آینده، حزب الله هزاران موشک ضد زره و ده‌ها هزار گلوله سنگین به مناطق شمالی و مرکزی فلسطین اشغالی شلیک خواهد کرد.

مقاومت اسلامی لبنان امروز چهارشنبه نیز ده ها موشک و راکت به منطقه «الجلیل الاعلی» در شمال فلسطین اشغالی شلیک کرد.

حزب الله لبنان همچنین دیروز (سه شنبه) اعلام کرد که پایگاه کنترل و نظارت هوایی میرون بر فراز کوه «جبل الجرمق» را بار دیگر موشک باران کرده است.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت لبنان از روز هشتم اکتبر (۱۶ مهر) و تنها یک روز پس از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در غزه وارد رویارویی با دشمن صهیونیستی شده‌اند. حزب‌الله لبنان از این تاریخ و در امتداد بیش از یکصد کیلومتر، بارها مواضع اشغالگران را هدف قرار داده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش رژیم اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.