تغییر ساعت آغاز به کار ادارات و بانک‌ها در این استان

محمد حمیدی شامگاه دوشنبه در کارگروه مدیریت بحران استان سمنان افزود: باتوجه به تداوم برودت هوا در بخش‌های وسیعی از کشور و افزایش مصرف گاز، محدودیت‌هایی به منظور ایجاد پایداری در شبکه گازرسانی استان در کارگروه مدیریت بحران به تصویب رسید.

وی ادامه داد: طبق تصمیم کارگروه استانی مدیریت بحران، تمام ادارات و بانک‌های استان به جز دستگاه‌های خدمت‌رسان و امدادی از فردا سه‌شنبه هشتم تا پنجشنبه دهم اسفند، فعالیت خود را از ساعت ۹:٠٠ آغاز خواهند کرد.

خبر مرتبط
فوری/ مدارس این استان فردا تعطیل شد/ تاخیر ساعت آغاز فعالیت ادارات

اداره کل مدیریت بحران استان مرکزی اعلام کرد: فردا سه‌شنبه هشتم اسفند ماه فعالیت تمامی مدارس و آموزشگاه‌های استان به صورت غیرحضوری و مهدهای کودک تعطیل خواهند بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به شرایط خاص ایجاد شده در کشور گفت: با هدف تامین گاز بخش خانگی و پیشگیری از ایجاد مشکل برای مردم ، گاز ادارات و بانک‌های سراسر استان از فردا تا پایان هفته قطع خواهد بود.

وی با اشاره به اعمال دستورالعمل‌های مصرف گاز در بخش صنعت استان طی روزهای آینده افزود: گاز مجتمع‌ها و واحدهای تجاری بزرگ، استخرها و مصرف‌کنندگان عمده گاز در این مدت قطع خواهد بود.

حمیدی با تاکید بر اینکه گاز مدارس و مراکز آموزشی قطع نخواهد شد، گفت: فعالیت مدارس و آموزشگاه‌های استان در روز سه‌شنبه هشتم اسفند بصورت عادی ادامه پیدا خواهد کرد.

معاون عمرانی استاندار سمنان با توصیه به شهروندان برای مدیریت مصرف گاز خاطرنشان کرد: توجه به الگوهای مدیریت انرژی می‌تواند به ایجاد پایداری در شبکه گازرسانی کشور منجر شود.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.