بارش برف در این مناطق تهران ادامه دارد

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران از ادامه بارش‌های برف در مناطق شمالی پایتخت خبر داد و گفت: عملیات برف‌روبی پس از ۲ روز متوالی همچنان در این مناطق در حال انجام است.

وی اظهار کرد: در عملیات برف‌روبی معابر شهری، همراهی مردم و پلیس راهور با نیروهای شهرداری بی نظیر بود و عوامل خدمات شهری با کمترین مشکل در خدمت شهروندان بودند.

خبر مرتبط
قم سفیدپوش شد + عکس

با ورود سامانه بارشی به کشور، از شب گذشته بارش نخستین برف زمستانی در قم آغاز شد.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه هم اکنون نیز شاهد بارش برف در مناطق شمالی هستیم، گفت: در ۲ روز گذشته با بکارگیری ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات تخصصی برف‌روبی همچنین ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات خدماتی و عمومی در مناطق شمالی اجازه ندادیم مردم برای تردد با مشکل مواجه شوند.

جعفری با بیان اینکه در تلاش هستیم شهروندان در مواقع بارش برف با کمترین مشکل مواجه شوند، اضافه کرد: اوج بارش‌های برف در مناطق یک، ۲ و پنج تهران بود که طبق گزارشات انجام شده حجم زیادی از عملیات برف‌روبی معابر نیز در این مناطق انجام شده است.

خبر مرتبط
هشدار هواشناسی نسبت به وقوع کولاک برف در تهران

اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران و برف در تهران همچنین احتمال کولاک برف و کاهش دما تا ۱۲ درجه سانتیگراد خبر داد.

به گفته جعفری، در کنار برف‌روبی شن و نمک پاشی نیز مورد تاکید بود و اجازه ندادیم مسیری دچار لغزندگی جدی شود و طبق گزارشات در مسیرهای بزرگراهی بطور مدام و مرتب عملیات شن و نمک پاشی در حال انجام است.

وی تاکید کرد: در کنار برف‌روبی و شن و نمک پاشی نیز برف تکانی از درختان در فضاهای سبز در حال انجام است که به شهروندان توصیه می‌کنیم اگر مشکلی در خصوص برف‌روبی وجود دارد حتما گزارشات خود را به سامانه ۱۳۷ اعلام کنند.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران یادآور شد: طبق پیش بینی هواشناسی تا روز چهارشنبه احتمال بارش برف وجود دارد به همین منظور نیروهای خدمات شهری تا پایان هفته جاری برای تسریع در خدمت رسانی در آماده باش کامل هستند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.