حمله به نیروهای صهیونیست/ حزب‌الله لبنان بیانیه داد

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که جمعی از نیروهای صهیونیست را با موشک در مقر نظامی «البغدادی» و اطراف آن هدف قرار داده‌است.

در بیانیه صادره از سوی مقاومت اسلامی لبنان آمده‌است: در حمایت از ملت مقاوم فلسطین در نوار غزه و در پشتیبانی از مقاومت قهرمان و شریف آن مبارزان مقاومت لبنان ساعت ۳:۱۰ دقیقه بامداد امروز دوشنبه نیروهای صهیونیستی را در مقر البغدادی و اطراف آن با تسلیحات موشکی هدف قرار دادند که حملات موشکی مستقیما به اهداف مورد نظر اصابت کردند.

این در حالی است که مقاومت لبنان روز یکشنبه نیز از مجموعه حملات خود به مواضع صهیونیست‌ها در حمایت ساکنان نوار غزه خبر داده بود.

خبر مرتبط
رجزخوانی نتانیاهو برای حزب‌الله لبنان

نخست‌وزیر اسرائیل اظهار داشت: حزب‌الله باید بفهمد که ما امنیت را برقرار خواهیم کرد.

این عملیات در بخش شرقی مرز متمرکز بود که در آن ۶ عملیات انجام شد. رزمندگان مقاومت گروهی از نظامیان اشغالگر را در مجاورت پادگان رامیم (هونین) با سلاح موشکی و همچنین مواضع توپخانه اشغالگران و محل استقرار سربازان آن در جنوب کریات شمونه را با استفاده از سلاح‌های موشکی و توپخانه‌ای هدف قرار دادند.

پادگان «زبدین» در مزارع شبعای اشغالی لبنان نیز هدف ۲ فروند موشک «فلق ۱» قرار گرفت. همچنین ساختمانی که نظامیان اشغالگر در شهرک المناره در آن مستقر بودند و ۲ ساختمانی که سربازان اشغالگر در شهرک المالکیه در آنجا حضور داشتند، هدف قرار گرفتند. این ۲ عملیات با استفاده از تسلیحات مناسب انجام شد و در پاسخ به حملات اشغالگران به روستاها و منازل غیرنظامیان لبنانی به ویژه شهرک بلیدا صورت گرفت.

مقاومت اسلامی گروه نظامیان رژیم صهیونیستی در حوالی پایگاه «المرج» را با موشک برکان هدف قرار داد.


 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.