موشک باران مواضع اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان

این برای چندمین بار است که پایگاه صهیونیستی المرج هدف حملات موشکی حزب الله لبنان قرار می‌گیرد. دو هفته پیش نیز، حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی تجمع نظامیان دشمن اسراییلی در اطراف موضع المرج را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آنان را مورد اصابت قرار دادند.»

عصر امروز نیز، مقاومت اسلامی حزب الله لبنان از هدف قرار دادن مرکز تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی در دو شهرک در شمال فلسطین اشغالی خبر داده بود. حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت دلاور و شریف آن و پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی روستاها و خانه‌های مسکونی در جنوب لبنان به‌ویژه شهرک بلیدا، مجاهدان مقاومت اسلامی ساعت ۱۴:۳۵ بعدازظهر یکشنبه (به وقت محلی) مقر تجمع نظامیان اشغالگر را در شهرک صهیونیست‌نشین المناره با سلاح مناسب و به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
حمله سنگین حزب‌الله به مواضع اسرائیل در دو شهرک اشغالی

مقاومت اسلامی حزب الله لبنان از هدف قرار دادن مرکز تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی در دو شهرک در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

در بیانیه دیگر حزب الله تأکید شد: مجاهدان مقاومت اسلامی ساعت ۱۴:۵۰ عصر امروز دو مقر تجمع نظامیان اشغالگر را در شهرک صهیونیست‌نشین المالکیه با سلاح مناسب و به صورت دقیق هدف قرار دادند.

این حملات حزب الله در حالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر خطر در برخی مناطق و اصابت دو موشک در دیشون خبر دادند. همزمان، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که امروز یکشنبه حدود ۲۰ موشک از جنوب لبنان به شهرک کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی شلیک شد و در پاسخ به این حملات، اهداف حزب الله هدف قرار گرفت.

در همین حال، روزنامه عبری معاریو گزارش داد که شهردار کریات شمونه از افراد باقیمانده در این شهرک خواست تا به علت افزایش حملات حزب الله آن را ترک کنند. حزب الله لبنان هم اعلام کرد که مواضع توپخانه رژیم اشغالگر و محل استقرار نظامیان آن را در جنوب شهرک کریات شمونه با موشک و خمپاره هدف قرار داده است. در تازه‌ترین اخبار مربوط به تحولات جبهه شمالی فلسطین اشغالی، آژیر خطر در شهرک‌های بیت هلل، کفار گیلعاد، المناره، کریات شمونه، مسکاف عام، المطله و مرگلیوت به صدا درآمده است. ارتش رژیم صهیونیستی هم از فعال شدن سامانه پدافند هوایی در شهر اشغالی عکا برای مقابله با یک هدف مشکوک خبر داد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.