دست رد نظامیان اسرائیلی به سینه نتانیاهو / «بی‌بی» روسیاه شد

منابع خبری جمعه شب گزارش دادند، شماری از نظامیان صهیونیست از دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خودداری کرده‌اند.

المیادین گزارش داد، شماری از نظامیان یگان رزمی آلپاین ارتش رژیم صهیونیستی که واحد ویژه شرایط برفی است، هنگام بازدید نتانیاهو از پایگاه آنها در منطقه جبل حرمون، از دیدار با وی خودداری کردند.

خبر مرتبط
واکنش حماس به شهادت اسیر فلسطینی در زندان‌های اسرائیل

جنبش حماس به شهادت یک اسیر فلسطینی از غزه در زندان‌های رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

دی ماه گذشته کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی گزارش داده بود که نتانیاهو برای دیدار با نظامیان زخمی در جنگ غزه، از بخش توانبخشی بیمارستان «هداسا» در قدس بازدید کرد، اما برخی از نظامیان از دیدار با او خودداری کردند.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳، میان اسرائیل و حماس آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

خبر مرتبط
ادعای آمریکا درباره پهپادهای انصارالله یمن

سنتکام مدعی شد نیروهای این فرماندهی« سه پهپاد حوثی ها» (انصارالله یمن) را بر فراز دریای سرخ سرنگون کردند.

این وقفه در جنگ، ۷ روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر برابر با اول دسامبر ۲۰۲۳، آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت. این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است. وزارت بهداشت غزه اعلام کرد از هفتم اکتبر تاکنون شمار شهدای غزه از مرز ۲۹ هزار نفر گذشته است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.