ارتش اسرائیل اعتراف کرد: حداقل 10 اسیر اسرائیلی در نوار غزه بر اثر بمباران کشته شده‌اند

ارتش رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که دست‌کم ۱۰ اسیر صهیونیست در نوار غزه بر اثر بمباران مناطق مختلف این منطقه کشته شده‌اند.

خبر مرتبط
گانتس: از هیچ فرصتی برای بازگرداندن اسرا دریغ نخواهیم کرد

عضو شورای کابینه جنگ اسرائیل گفت: تلاش‌هایی برای دستیابی به توافق مبادله اسرا وجود دارد و ما از هیچ فرصتی برای بازگرداندن اسرا دریغ نخواهیم کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که ارتش مکان نگهداری «یوسی شرعابی» اسیر کشته شده در نوار غزه را می‌دانست و ابتدا ممنوع بودن بمباران آن ساختمان را اعلام کرده بود.

براساس گزارش این رسانه‌ها، پس از مدتی اجازه بمباران ساختمان مورد نظر صادر شد و محل نگهداری شرعابی هدف حمله هوایی قرار گرفت.

خبر مرتبط
تاکید وزیر خارجه عربستان بر تشکیل کشور فلسطین برای ثبات منطقه/آمریکا آماده بررسی این موضوع است

وزیر خارجه عربستان اعلام کرد که کشورهای غربی از جمله آمریکا آماده بررسی موضوع به رسمیت شناختن کشور فلسطین هستند.

گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) ۲۵ دی ماه اعلام کرد که بر اثر بمباران غزه توسط جنگنده‌های رژیم اسرائیل، ۲ اسیر این رژیم نزد مقاومت فلسطین کشته شدند.

گردان‌های عز الدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس، نام این ۲ اسیر صهیونیست در غزه را «یوسی شرعابی» و «تایس فریسکی» اعلام کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی ۲۱ بهمن به کشته شدن «یوسی شرعابی» از اسرای این رژیم در نتیجه یک حمله هوایی اعتراف کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی با مخفی کردن واقعیت چگونگی کشته شدن شرعابی، افزود: شرعابی احتمالاً در ساختمانی در مجاورت یکی از اماکنی که هدف حمله جنگنده‌ها قرار گرفته نگهداری می‌شده که اتفاقی کشته شده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.