یورش صهیونیست‌ها به بیمارستان «ناصر» در خان‌یونس

در حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان ناصر در خان‌یونس یک بیمار شهید و ۱۴ نفر دیگر زخمی شدند.

المیادین خبر داد نیروهای ارتش اشغالگر صهیونیستی با تیراندازی به سمت بخش‌های مختلف پزشکی از زخمی‌ها و کادر درمان خواستند از بخش‌ها بیرون بیایند.

وزارت بهداشت فلسطین نیز اعلام کرد، در حمله به بخش ارتوپدی بیمارستان ناصر، یکی از مجروحان به شهادت رسیده و چند بیمار دیگر نیز زخمی شدند.

خبر مرتبط
اسرائیل رسوا شد

رسانه‌ها گزارش دادند که اتحادیه آفریقا مانع از حضور هیئت رژیم اسرائیل در مقر خود در آستانه شروع نشست سران این اتحادیه در شهر آدیسابابا در اتیوپی شده است.

همچنین این وزارتخانه تاکید کرد، در این حمله لوله اکسیژن بیمارستان ناصر در بخش مراقبت‌های ویژه آسیب دیده و دچار نشتی شده و این مساله زندگی بیماران را به خطر انداخته است.

رسانه‌ها خبر داده‌اند در حمله اشغالگران به این بیمارستان یک نفر شهید و ۱۴ نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری «سما» فلسطین، جمعیت هلال احمر فلسطین نیز چهارشنبه با انتشار بیانیه کوتاهی در پلتفرم ایکس از بمباران شدید بیمارستان الامل در خان‌یونس توسط ارتش رژیم صهیونیستی و آسیب دیدن ساختمان بیمارستان خبر داد.
خبر مرتبط
فوری/بمباران گسترده شهرک های جنوب لبنان توسط اسرائیل+فیلم

امروز (چهارشنبه) اسرائیل حملات گسترده ای را به مناطق غیرنظامی در جنوب لبنان آغاز کرد.

به گفته منابع محلی، ارتش رژیم صهیونیستی حملات خود علیه کادر درمان و مجموعه‌های پزشکی در خان‌یونس را تشدید کرده تا هزاران آواره فلسطینی را که در بیمارستان ناصر پناه گرفتند، مجبور به خروج کند.

به گفته شاهدان عینی، سربازان ارتش رژیم صهیونیستی از آوارگان فلسطینی خواستند بیمارستان را ترک کرده و به مناطق شرقی شهر خان‌یونس بروند.

ارتش رژیم صهیونیستی از ۲۲ ژانویه حملات هوایی و توپخانه‌ای شدیدی را علیه خان‌یونس و اطراف بیمارستان‌های این شهر آغاز کرده و خودروهای زرهی آن در مناطق جنوبی و غربی شهر در حال پیشروی هستند، این شرایط هزاران فلسطینی را از این شهر آواره کرده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.