انصراف یک نماینده از رقابت‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی

حجت‌الاسلام اکبر احمدپور با صدور بیانیه‌ای کناره‌گیری خود را از نامزدی انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی اعلام کرد.

در متن انصراف نماینده مردم خواف و رشتخوار آمده است.

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مردم شریف و ولایت‌مدار حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار

سلام علیکم 

ضمن تبریک سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و تشکر از حضور پرشور مردم عزیز در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه و قدردانی از مردم عزیز حوزه انتخابیه که رسالت سنگین نمایندگی مجلس شورای را بر عهده اینجانب نهادند، به اطلاع می‌رساند که اینجانب انصراف خود از ادامه حضور در رقابت‌های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام داشته و از همه مردم شریف درخواست حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای و انتخاب شایسته و اصلح را دارم.

همان‌طور که مستحضرید در طی دوره گذشته اقدامات گسترده‌ای در زمینه روکش آسفالت جاده‌های مواصلاتی، اجرای قطعات یک و ۱۰ از محور سنگان به تربت حیدریه و انعقاد قرارداد قطعات ۹ و ۲، جذب بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از حقوق دولتی معادن، تجهیز بیمارستان‌ها و اورژانس و شبکه‌های بهداشت، گازرسانی به تمام روستاهای حوزه انتخابیه، شناسایی روستاها و شهرهای مواجه با تنش آبی برای رفع مشکل توسط قرارگاه امام حسن مجتبی(ع)طی دو سال، آغاز عملیات ابر پروژه انتقال آب خلیج فارس به شهرستان، احداث چمن‌های مصنوعی در چندین روستا، اختصاص اعتبار به شهرداری‌ها، جذب کمک‌های مالی به محرومین طی چندین نوبت، احداث ده‌ها مدرسه و کلاس درس و سالن ورزشی با کمک معادن شهرستان، صورت گرفته است.

خبر مرتبط
دومین نامه حسن روحانی به شورای نگهبان

روحانی دو هفته پیش اولین نامه خود را ارسال کرد و خواستار اعلام دلایل شورای نگهبان شد که با توجه به عدم دریافت پاسخ امروز دومین نامه را ارسال کرد.

از آنجا که طی سال گذشته به دلیل کسالت پیش آمده برای اینجانب امکان حضور در بین مردم عزیز و دهگردشی را نداشته‌ام و در انجام وظایف محوله قصور و کوتاهی صورت گرفته‌ است لذا از این بابت از تمام مردم شریف حوزه انتخابیه عذرخواهی نموده و طلب حلالیت می‌نمایم.

همچنین از آحاد مردم شریف، مسئولین محترم ادارات و نهادها، ائمه محترم جمعه و جماعات، مدیران و کارمندان دفاتر که طی این دوره با اینجانب همراهی و همکاری داشته‌اند کمال تشکر را دارم و موفقیت و سرفرازی همه عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

به گزارش ایسنا، شهرستان‌های خواف و رشتخوار یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند و خواف، مرکز حوزه انتخابیه آن دو شهرستان است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.