جلسه بعدی مجلس بعد از برگزاری انتخابات

رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام پایان جلسه علنی گفت: جلسه بعدی مجلس شورای اسلامی به دلیل سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه روز دوشنبه - ۱۴ اسفندماه - برگزار می شود.

در جلسه امروز چهارشنبه - ۲۵ بهمن ماه - مجلس شورای اسلامی ادامه رسیدگی به جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۳ کل کشور اعاده شده از شورای نگهبان در دستور کار مجلس قرار گرفت و تصویب شد، اما به دلیل حمله سایبری به سامانه های مجلس، این رای گیری به صورت قیام و قعود انجام گرفت.

خبر مرتبط
پس لرزه حمله سایبری/ رای‌گیری مجلس قیام و قعودی شد

از ابتدای جلسه نویت صبح ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ صحن مجلس شورای اسلامی در پی حمله سایبری روز گذشته به سامانه‌های داخلی مجلس شورای اسلامی و اختلال، رای‌گیری درباره مصوبات با قیام و قعود انجام می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز گفت: مجلس به معیشت مردم توجه دارد و به دولت هم تاکید کردیم ارز ترجیحی فقط متعلق به نهاده‌های کشاورزی، کالاهای اساسی، دارو، مواد اولیه دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی است.

محمد باقر قالیباف بیان داشت: ارز ترجیحی برای اقلام اساسی است و دولت نباید این ارز را به اقلام دیگر تخصیص دهد.

خبر مرتبط
حقوق نمایندگان مجلس مشخص شد +عکس

روابط عمومی مجلس تصاویری از میزان پرداختی حقوق نمایندگان در خرداد ۱۴۰۲ را منتشر کرده که در زیر می خوانید.

وی پس از اتمام بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۳ کل کشور، ختم جلسه علنی را پیش از موعد مقرر اعلام کرد و یادآورشد: جلسه بعدی مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه - ۱۴ اسفندماه - برگزار می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند، مجلس جلسه علنی نخواهد داشت و نمایندگان برای رقابت با سایر داوطلبان به حوزه های انتخابیه خود می روند.

خبر مرتبط
حمله سایبری به سایت مجلس تایید شد + اطلاعیه مهم

روابط عمومی مجلس در اطلاعیه‌ای حملات سایبری صبح امروز به سایت مجلس شورای اسلامی و خبرگزاری خانه را تایید کرد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.