پایگاه اسرائیل با  موشک«فلق1» بمباران شد

به گزارش المیادین، حزب‌الله لبنان امروز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: مجاهدان ما با موشک هدایت شونده تجهیزات جاسوسی پایگاه صهیونیستی رادار در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار دادند.

در این بیانیه آمده است که موشک به‌طور مستقیم به هدف اصابت کرده است.

حزب‌الله لبنان در بیانیه دیگری اعلام کرد که با موشک«فلق۱» پادگان صهیونیستی «برانیت» را هدف قرار داده است.

خبرنگار المیادین نیز از حملات موشکی از جنوب لبنان به یک پایگاه صهیونیستی در الجلیل غربی همزمان با پرواز پهپادهای صهیونیستی خبر داد.

خبر مرتبط
انگلیس علیه اسرائیل؟/ ادعای بریتانیا درباره تحریم 4 صهیونیست!

دولت انگلیس مدعی شد چهار صهیونیست را به سبب آنچه «تجاوز و خشونت» علیه فلسطینی‌ها در کرانه باختری خوانده، هدف تحریم قرار داده است.

منابع صهیونیستی نیز از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شهرک صهیونیست‌نشین«زرعیت» خبر دادند.

منابع خبری همچنین از حمله توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به مناطق شبعا و الخیام خبر دادند.

مقاومت اسلامی لبنان اخیرا در بیانیه‌ای اعلام کرد: ظرف ۱۲۷ روز از عملیات طوفان الاقصی، از هشت اکتبر تا ۱۱ فوریه، تعداد عملیات‌های ما علیه رژیم صهیونیستی به ۱۰۱۳ عملیات رسید.

خبر مرتبط
دستور قطع ارسال قطعات اف-۳۵ به اسرائیل

پس از آن که دادگاه هلند امروز دوشنبه درخواست تجدید نظر سازمان‌های حقوق بشری را تایید کرد، دولت هلند باید تحویل قطعات جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکایی را که در هلند ذخیره می‌شوند، به رژیم صهیونیستی متوقف کند.

مقاومت اسلامی لبنان در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت جسور و در پاسخ به تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان عملیات‌هایی را علیه پایگاه‌ها و تجمعات ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای لبنان و اراضی اشغالی انجام داده است.

مقاومت اسلامی لبنان در تازه‌ترین عملیات‌های خود تجهیزات جاسوسی در پایگاه رویسات العلم در کفرشوبا و مزارع شبعا و پایگاه العباد را هدف قرار داد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.