حمله بی امان اسرائیل از زمین و هوا به غزه

خبرنگار شبکه المیادین تصریح کرد که توپخانه رژیم صهیونیستی شرق خان یونس واقع در جنوب نوار غزه را هدف قرار داد.

همچنین حمله‌های توپخانه ای رژیم صهیونیستی علیه منطقه‌های اطراف بیمارستان ناصر و دیگر بخش‌های شهر خان یونس ادامه داشته است.

خبر مرتبط
روزنامه صهیونیستی اذعان کرد/ حماس کنترل شمال نوار غزه را بدست گرفته است

روزنامه عبری زبان معاریو اعلام کرد جنبش حماس مجدداً مناطقی در شمال نوار غزه را که ارتش رژیم صهیونیستی از آن عقب‌نشینی کرده بود، تحت کنترل گرفته است.

جنگنده‌های این رژیم نیز بخش‌های مختلف رفح واقع در جنوب نوار غزه را بمباران کردند به طوری که در جریان تخریب خانه‌های مسکونی در محله الجنینه در شرق رفح تعدادی از فلسطینی‌های بی گناه به شهادت رسیده و تعدادی نیز زخمی شدند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی روز گذشته اعلام کرد تجهیزات و سلاح‌های جدید آمریکا شامل جنگنده‌های اف ۳۵ و اف ۱۵ و بالگردهای آپاچی به دست رژیم اشغالگر صهیونیستی رسیده است.

همچنین هلال احمر فلسطین اعلام کرد که ارتش اشغالگر صهیونیستی محوطه بیمارستان امل در شهر خان یونس در جنوب نوار غزه را بمباران کرده و تیم‌های امداد و نجات قادر به انتقال زخمی‌ها نیستند.

توماس وایت هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در نوار غزه نیز اعلام کرده بود حمله‌های مداوم به اماکن غیرنظامی خان‌یونس غیر قابل پذیرش بوده و باید فوراً متوقف شود.

وی در بیانیه‌ای افزود غیرنظامیان کشته و زخمی می‌شوند و جنگ در اطراف بیمارستان‌ها و پناهگاه‌ها که آوارگان در آن محاصره شده‌اند شدت یافته و عملیات نجات افراد را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

وایت همچنین نسبت به جنگ خشونت آمیز در نزدیکی بیمارستان‌های باقی مانده در خان‌یونس از جمله بیمارستان ناصر و الامل به شدت ابراز نگرانی کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.