دیدار سرزده مخبر با آرتین، مجروح حادثه تروریستی شاهچراغ+ عکس

محمد مخبر ظهر امروز پنج شنبه ۵ بهمن به مناسبت روز میلاد امیرالمؤمنین علی (ع) و روز پدر دیداری با آرتین کودک ۶ ساله ای که در حمله تروریستی ۴ آبان سال گذشته به حرم شاهچراغ پدر، مادر و برادرش به شهادت رسیدند و اکنون با خواهر بزرگترش زندگی می کند، داشت.

معاون اول رئیس جمهور در این دیدار و گفتگوی صمیمی با خانواده شهید سرایداران و آرتین که خود مجروح حادثه تروریستی شاهچراغ است گفت: دولت خود را موظف به پیگیری موضوعات و حل مشکلات خانواده شهدا می داند چرا که برکت این کشور شهدای عزیز و خانواده های صبور آنان هستند.

خبر مرتبط
واکنش مخبر به شهادت مستشاران نظامی ایران در سوریه/ اسرائیل پاسخ جنایت اخیر را کوبنده دریافت خواهد کرد

معاون اول رئیس جمهور در پیامی به شهادت رساندن پنج تن از مستشاران سرافراز ایران اسلامی توسط رژیم جنایت‌کار اسرائیل را به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده‌‌های گرانقدر این شهیدان والامقام تسلیت گفت.

مخبر به مناسبت میلاد امیرالمومنین (ع) و روز پدر با حضور در منزل خانواده شهید سرایداران، ضمن تبریک و تهنیت روز پدر جویای احوال آرتین فرزند خردسال خانواده این شهید نیز شد و در جریان فرآیند درمان دست او در آن حادثه تروریستی مجروح شده، قرار گرفت.

170890162

آرتین سرایدارن از مجروحان حادثه تروریستی شاه چراغ در شیراز است که پدر، مادر و برادر خود را دست داد.

معاون اول رئیس جمهور در این دیدار تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره خود را وام‌دار خانواده شهدا می‌داند و مجموعه دولت از هیچ خدمتی برای حل مشکلات آنها فروگذار نخواهد کرد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.