ارتش اسرائیل نظامیان خود را به رگبار بست/ 6 کشته و 3 نظامی مجروح شدند

 

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در این باره فاش کرد که ۶ نظامی ارتش این رژیم از جمله دو افسر در نتیجه شلیک از تانک رژیم اشغالگر در منطقه «البریج» در مرکز نوار غزه کشته شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین از مجروح شدن سه نظامی دیگر خود در این اتفاق خبر داد.

طبق تحقیقات ارتش رژیم صهیونیستی، ارتش رژیم صهیونیستی یک کامیون حامل تجهیزات و مواد منفجره را برای منهدم کردن تونل‌ها در نوار غزه به منطقه البریج اعزام کرده بود که یک تانک به اشتباه به سمت آن آتش گشوده و منجر به کشته شدن نظامیان رژیم اشغالگر شد.

پیش از این ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که درحال تحقیقات درباره کشته شدن ۶ نظامی خود است که گفته می‌شود در نتیجه انفجار یک کامیون حامل مواد منفجره طی روز دوشنبه به هلاکت رسیده‌اند.

پیشتر نیز گزارش‌هایی مبنی بر کشته شدن نظامیان صهیونیستی در تیراندازی نیروهای خودی در مناطق مختلف نوار غزه منتشر شده بود.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر (۱۵ مهر) عملیات منحصر به‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.