انهدام کامیون حامل مواد منفجره ارتش اسرائیل/ چند نفر کشته و مصدوم شدند؟

 

رسانه‌های رژیم اسرائیل بعد از ظهر امروز سه شنبه به نقل از ارتش این رژیم از کشته شدن ۶ تن دیگر از نظامیان صهیونیست در نوار غزه خبر دادند که علاوه بر چهار نظامی دیگری است که دیروز کشته شده بودند.

ارتش رژیم اسرائیل بامداد امروز سه شنبه اعلام کرد که چهار نفر از نظامیانش در درگیری‌های دیروز کشته شده و ۶  تن دیگر نیز زخمی شده‌اند.

رسانه های عبری همچنین به نقل از ارتش  این رژیم از کشته شدن ۶ تن دیگر خبر دادند. بر اساس این گزارش‌ها، ۶ تن از نظامیانی که ارتش امروز مرگشان را در غزه اعلام کرده، در اثر انفجار مواد منفجره در کامیون کشته شده‌اند.

خبر مرتبط
مقدمات انتقال پایگاه نظامی آمریکا در این کشور کلید خورد

رسانه‌های ژاپنی با اشاره به عدم تمایل مقامات منطقه ای از آغاز جابجایی پایگاه نظامی «فوتنما» آمریکا در ژاپن، به شهری دیگر در منطقه اوکیناوا خبر دادند.

قرار بود مواد منفجره این کامیون برای بمب گذاری در تونل‌های گروه‌های مقاومت و تخریب آن‌ها به کار گرفته شود.

زخمی شدن 30 نظامی صهیونیست در نوار غزه

در همین ارتباط، وب سایت «واللا» رژیم اسرائیل گزارش داد که در انفجار کامیون مواد منفجره در نوار غزه که 6 نظامی صهیونیست کشته شده‌اند، 30 تن دیگر نیز زخمی شده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی امروز اعلام کرده بود که در جریان درگیری‌های غزه طی 24 ساعت گذشته ، 27 نظامی این رژیم زخمی شده‌اند.

کشته شدن 4 نظامی صهیونیست به دست گردان‌های القسام

از سوی دیگر، گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس بعد از اعلام خبر انفجار کامیون اعلام کرد که تک‌تیراندازان این جنبش با سلاح الغول توانسته اند چهار تن از نظامیان صهیونیست را در شرق اردوگاه البریج واقع در مرکز غزه از پای درآوردند.

با احتساب کشته شدن این چهار نظامی صهیونیست، شمار کشته‌های ارتش رژیم اسرائیل به 524 نفر رسیده است که طی دو روز گذشته آمار بالایی به شمار می‌رود.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.