حمله بی امان حزب الله به 6 پایگاه اسرائیل

 مقاومت اسلامی لبنان در تازه‌ترین بیانیه خود درباره حملات به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که رزمندگان آن مقر فرماندهی لشکر ۹۱ در پادگان برانیت را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین اعلام کرد: مجاهدان ما تجمع سربازان دشمن را در موضع نظامی الراهب هدف قرار دادند و تعدادی از آنها را کشته و زخمی کردند.

در همین راستا، سایت صهیونیستی «حدشوت ‌بزمان» اعتراف کرد: هشت نظامی بر اثر اصابت موشک‌های ضد تانک در شمال فلسطین زخمی شدند و سه نفر از آنها با بالگرد به بیمارستان منتقل شدند.

اعتراف وزیر جنگ اسرائیل از حملات سنگین حماس

حزب‌الله لبنان نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که از صبح سه‌شنبه شش پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

اخیرا روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد.

بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آنها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ افزارها و سیستم‌های دشمن شده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز معتقدند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.