آمریکا و اسرائیل به اختلاف خوردند/ نتانیاهو فاش کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی اعلام کرد که اجازه نمی‌دهد جنبش فتح کنترل نوار غزه را به دست بگیرد.

 بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حالی که نظامیان این رژیم در غزه در کمین نیروهای مقاومت گرفتار شده و متحمل خسارات و تلفات سنگین شده اند، به اظهار نظر درباره آینده غزه پس از جنگ پرداخت.

نتانیاهو بدون اشاره به تروریسمی که از سوی این رژیم در حق فلسطینیان در جریان است ادامه داد: اسراییل اجازه نخواهد داد که غزه پس از جنگ از سوی کسانی که از تروریسم حمایت می‌کنند یا به تامین مالی آن می‌پردازند اداره شود.

لفاظی تازه نتانیاهو علیه ایران

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در اشاره آشکار به دشمنی با تمامی فلسطینیان و گروه‌های فلسطینی از جمله جنبش فتح و تشکیلات خودگردان گفت: هرگز اجازه نخواهم داد که غزه پس از جنگ به «حماسستان» یا «فتحستان» تبدیل شود.

علاوه بر این نتانیاهو با اشاره به نقش آمریکا در جنگ علیه غزه تاکید کرد: عملیات زمینی اسراییل در نوار غزه از حمایت کامل آمریکا برخوردار است.

از سوی دیگر ریاست تشکیلات خودگردان در واکنش به اظهارات نتانیاهو اعلام کرد: سخنان نتانیاهو درباره توافق اسلو نیت وی در قبال رخدادهای جاری در نوار غزه و کرانه باختری را آشکار می‌کند.

گفتنی است پیش از این نیز نتانیاهو گفته بود که رژیم صهیونیستی برای احتمال جنگ با تشکیلات خودگردان آماده می‌شود. بنیامین نتانیاهو ادامه داد: تل‌آویو آماده حمله به کرانه باختری است!

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.