حمله تند شهروندان اسرائیلی به بن‌گویر به خاطر اسرای صهیونیست + فیلم

در سایه تداوم جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه و ناتوانی این رژیم در آزادسازی اسرا، صهیونیست ها به «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت تندروی این رژیم حمله کردند.

رسانه های فلسطین گزارش دادند، صهیونیست ها در سایه ادامه جنگ غزه و ناتوانی اسراییل در آزاد کردن اسیران، به وزیر امنیت افراطی این رژیم در جریان مراسمی دینی در منطقه حولون در حومه تل آویو حمله کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی از همان آغاز هدف اصلی خود از جنگ علیه نوار غزه را، بازگرداندن اسیران صهیونیستِ در نزد مقاومت و نابودی جنبش حماس اعلام کرد اما در نهایت، بعد از ۴۸ روز مجبور شد که به آتش بس موقت تن داده و از راه مذاکره با همین جنبش، تعدادی از اسرای خود را در مقابل اسرای فلسطینی آزاد کند.

رژیم صهیونیستی سپس با آغاز مجدد جنگ علیه غزه اعلام کرد که هدف از این اقدام، فشار بر جنبش حماس برای آزادی سایر اسیران صهیونیست و نابودی کردن این جنبش است، اما حماس نیز در مقابل اعلام کرد که تا زمانی که یک آتش بس دائمی و پایدار برقرار نشود، اسیران صهیونیست آزاد نخواهند شد و آزادی آنها نیز از طریق تبادل با اسیران فلسطینی خواهد بود.

در جریان ازسرگیری جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و بمباران گسترده مناطق مختلف این منطقه، چند نفر از اسیران رژیم صهیونیستی نیز کشته شدند.

نگرانی عمیق سازمان ملل از استفاده تل‌آویو از فسفر سفید در لبنان

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که عملیات ویژه اش برای آزاد کردن یک اسیر صهیونیست در نوار غزه ناکام مانده است.

گردان های القسام نیز سپس اعلام کرد که این عملیات ارتش اسرائیل شکست خورد و تعدادی از نظامیان صهیونیست به همراه آن اسیر صهیونیست کشته و تعدادی هم زخمی شدند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.