درگیری شدید در غزه/ حماس کاروان نظامی اسرائیل را به موشک بست

 

گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک نفربر صهیونیستی به علاوه یک تانک مرکاوا را در محور شمال در شهر خان‌یونس با راکت‌های «یاسین ۱۰۵» هدف قرار داده است.

به نقل از الجزیره در این بیانیه آمده است که مبارزان قسام در جریان درگیری با نیروهای صهیونیستی در «بیت لاهیا» واقع در شمال غزه نیز ۱۲ خودروی نظامی صهیونیستی را منهدم کردند.

فوری/ انفجار در شهر بندری ایلات/ حمله موشکی یمن به اسرائیل

گردان‌های قسام همچنین اعلام کرد، یک منزل در شرق خان‌یونس که نظامیان صهیونیست در آن پناه برده بودند را با راکت و سلاح تیربار هدف قرار داده است.

مبارزان عزالدین قسام در محور دیگر درگیری‌ها با ارتش صهیونیستی توانستند ۴ نظامی صهیونیست را به‌طور مستقیم مورد هدف قرار دهند.

شاخه نظامی حماس همچنین پایگاه صهیونیستی «رعیم» را راکت‌باران کرد.

اخیرا نیز حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که تجمع نظامیان اشغالگر در مثلث «الطیحات» را با «سلاح‌های مناسب به شکل مستقیم» هدف قرار داده است.

حزب‌الله همچنین در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد: موضع نظامی «بیاض بلیدا» را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادیم.

طبق این بیانیه، اهداف مورد نظر در این حمله به شکل مستقیم و دقیق هدف قرار گرفته شدند.

شبکه خبری الجزیره در این باره اعلام کرد: ۱۰ موشک از جنوب لبنان به سمت پادگان «زبدین» اسرائیل در مزارع اشغالی شبعا شلیک شد.

خبرنگار الجزیره در لبنان همچنین گزارش داد: موشک‌هایی نیز به یک پایگاه نظامی اسرائیل در نزدیکی شهرک «بلیدا» در جنوب لبنان شلیک شد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.