برخورد مرگبار تریلر با سواری در محور کنگاور / سه نفر در دم کشته شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اعلام کرد: ساعت ۱۶:۴۰ امروز چهارشنبه بر اثر برخورد تریلر با خودروی پژو ۴۰۵ در محور فیروزان_کنگاور_فرعی قارلق اول، سه نفر از هموطنان در دم جان باختند.

محمدباقر محمدی گفت: به علت شدت برخورد ، افراد فوتی در لابلای انبوهی از آهن آلات‌ گیر کرده بودند که با تلاش بی وقفه نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان کنگاور با استفاده از ست هیدرولیک و پنوماتیک نجات رها سازی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه افزود: یک نفر از مصدومین این حادثه جهت انتقال به نزدیک‌ترین مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس و افراد فوتی نیز پس از رهاسازی تحویل عوامل انتظامی‌شهرستان کنگاور شدند.

محمدی در پایان رعایت سرعت مطمئنه در رانندگی را امری لازم و ضروری دانست و افزود: هموطنان عزیز هنگام رانندگی، تحت هیچ شرایطی از تلفن همراه استفاده نکنند و در زمان مواجهه با تصادفات نیز هرگز در محدوده نزدیک محل حادثه اقدام به توقف نکنند تا از بروز تصادفات ثانوی جلوگیری شود.

وی همچنین به شهروندان توصیه کرد در صورت هرگونه حادثه احتمالی با تلفن ملی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس گرفته و از خدمات این جمعیت بهره‌مند شوند.

کنگاور با حدود ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.