ادعای ضدایرانی نتانیاهو/ اجازه نمی‌دهیم تهران ما را خفه کند!

جروزالم‌پست گزارش داد، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای خود علیه ایران، مدعی شد که کابینه وی به ایران اجازه نخواهد داد تا تهران با آنچه وی «تروریسم» خوانده، تل‌آویو را از اطراف خفه کند.

نتانیاهو در آغاز نشست هفتگی کابینه متزلزش، مدعی شد که این کابینه «با تجاوز ایران، شاخه‌ها و عواملش در منطقه مبارزه خواهد کرد.»

تشدید عملیات‌های مقاومتی در اراضی اشغالی دیگر مسأله‌ای بود که نتانیاهو به آن پرداخت و از تشکیل «گارد ملی» برای مقابله به این عملیات‌ها خبر داد و گفت که با افزایش بودجه، شمار نیروهای پلیس برای حفاظت از شهرک‌نشینان و جوامع عرب بهبود پیدا خواهد کرد.

مردم فلسطین در کنار مبارزان مقاومت در هفته‌های اخیر، در سایر میادین و عرصه‌های نبرد با اشغالگران صهیونیست حضور دارند و تنها طی یک هفته اخیر در قدس اشغالی و کرانه‌باختری در مجموع ۱۲۵ عملیات مقاومتی رخ داده است.

نتانیاهو همچنین به تداوم اعتراضات علیه اصلاحات قضائی وی، اشاره کرد و گفت: در تلاشیم تا این مسائل را از طریق مذاکره حل و فصل کنیم. مطمئنم که می‌توانیم به توافق احتمالی برسیم.

ادعای نتانیاهو در حالی مطرح شده که نظامیان صهیونیست اعلام کردند اگر این اصلاحات قضائی به صورت یکجانبه در ارتش اجرا شود باعث فروپاشی یگان‌های ذخیره خواهد شد.

در حال حاضر اختلافات میان نتانیاهو و نظامیان ذخیره در ارتش رژیم صهیونیستی در کنار برخی وزرا و فرماندهان نیروهای پلیس شدت گرفته است. دیشب نیز هزاران صهیونیست در شهر هرتزلیا در محکومیت کودتای قضائی دولت نتانیاهو دست به تظاهرات زدند. اعتراضات در اراضی اشغالی، علیه کابینه راست‌گرای افراطی نتانیاهو، وارد هفدهمین هفته شده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.