کشف جسد یک نوزاد در سطل زباله/ ماجرا چیست؟

بعدازظهر شنبه دوم اردیبهشت ماه، کشف جسد یک نوزاد در یک سطل زباله در خیابان وحدت اسلامی از سوی رفتگران که مشغول کار بودند به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، تیم نشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی با دستور قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تصادف خونین اتوبوس و پراید/ چند نفر مصدوم شدند؟

تیم جنایی در محل حادثه، با جسد نوزاد چند روزه‌ای مواجه شدند که داخل یک کیسه گذاشته شده بود؛ همچنین آثار زخم‌ روی شکم و پشت جسد که با جسم نوک تیز ایجاده شده بود به چشم می‌خورد.

بدین ترتیب در نخستین گام مردی که جسد را پیدا کرده بود هدف تحقیقات قرار گرفت؛ وی به تیم جنایی گفت: مشغول تخلیه سطل زباله بودم که با یک کیسه مواجه شدم هنگامی که کیسه را باز کردم جسد نوزاد را دیدم و بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع دادم.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از پایان تحقیقات میدانی، از سوی قاضی جنایی ماموریت پیدا کردند تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته خیابان وحدت اسلامی هویت فردی که جسد را به داخل سطل زباله انداخته است را شناسایی کنند؛ همچنین جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا متخصصان، آثار زخم روی بدن جسد را بررسی کنند که مشخص شود آثار به وسیله اصابت جسم نوک تیزی مثل چاقو به وجود آمده یا آثار پنجه‌های حیواناتی مانند گربه است.

به گزارش تسنیم، تحقیقات در رابطه با این پرونده در شعبه سوم دادسرای امور جنایی ادامه دارد و کارآگاهان برای دستگیری عاملان این جنایت وارد عمل شده‌اند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.