حضور هواداران خانم مقابل ورزشگاه آزادی

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در شرایطی امروز صدمین دربی پایتخت را برگزار می‌کنند که قیمت بلیت‌های این بازی در ورزشگاه آزادی به ۲ میلیون تومان رسیده است.

* پیش از ظهر امروز هواداران زیادی برای تماشای مسابقه به ورزشگاه آزادی مراجعه کرده بودند. کند بودن مراحل کنترل بلیت از سوی مسئولان اجرایی ورزشگاه باعث اعتراض بعضی از هواداران شده بود.

* باوجود اینکه روی بعضی از بلیت‌ها عنوان «غیر قابل فروش» درج شده است اما برخی از افراد سودجو این بلیت‌ها را در ورزشگاه به مبلغ ۲ میلیون تومان به فروش می‌رساندند.

*عوامل آماده سازی چمن ورزشگاه از صبح امروز مشغول به کار بودند تا بتوانند زمین چمن را برای دربی ۱۰۰ آماده کنند.

* با وجود اینکه گفته می‌شد هواداران اجازه آوردن شیپور به ورزشگاه را ندارند اما بیشتر افرادی که به استادیوم آمده بودند دارای شیپور بودند.

* مسئولان تدارکات باشگاه استقلال ۵ ساعت قبل از شروع بازی وسایل مورد نیاز را به ورزشگاه آوردند تا مراحل آماده سازی رختکن را انجام بدهند.

*با توجه به اینکه تیم استقلال در هتل المپیک اردو زده است، آبی پوشان ساعت ۱۴:۲۰ از هتل خارج می‌شوند تا به ورزشگاه بیایند.

*هواداران استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۱ اجازه حضور در استادیوم را پیدا کرده‌اند. در بین هواداران، تماشاگرانی هم هستند که از شهرهای دور و نزدیک آمده و آنهایی که مسیرشان بسیار طولانی بود از شب گذشته در اطراف استادیوم منتظر باز شدن درهای ورزشگاه بودند.

* کری خوانی همیشگی هواداران سرخابی باعث شد تا باز هم بین طرفداران دو تیم درگیری به وجود بیاید که عوامل انتظامی به سرعت به این اتفاق خاتمه دادند.

* تعدادی از بانوان علاقمند به تیم‌های استقلال و پرسپولیس هم مقابل در ورزشگاه ایستاده بودند تا شاید بتوانند وارد ورزشگاه شوند که با دستور عوامل انتظامی مجبور شدند اطراف ورزشگاه را ترک کنند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.