تصاویری عجیب از ورود گوزن به یک بیمارستان+ عکس

بیماران، پرسنل و نگهبانان امنیتی بیمارستانی در آلاسکا، با حیرت شاهد ورود یک گوزن شمالی از درب شیشه‌ای خودکار جلوی بیمارستان، به داخل شدند. گوزن گرسنه شروع به خوردن گیاهان گلدان‌های لابی بیمارستان کرد.

نادیا زکالوند: نگهبانان امنیتی بیمارستان «پراویدنس» در آلاسکا، عکس و فیلم‌های گوزن ماده‌ای را نشان دادند که وارد لابی بیمارستان شده بود. وقتی گوزن وارد بیمارستان شد، فورا به سمت گیاهان گلدان‌های لابی رفت و شروع به خوردن آنها کرد.

افرادی که در لابی بودند، از بیماران گرفته تا نگهبانان امنیتی بیمارستان، دورادور گوزن، دیوار انسانی تشکیل دادند و آن را تشویق به بیرون رفتن از بیمارستان کردند. البته گوزن هم بسیار آرام و غیرتهاجمی به نظر می‌رسید.

ورود گوزن به بیمارستان/ عکس

سرانجام پس از ۱۵دقیقه، افراد حاضر در لابی بیمارستان توانستند مهمان ناخوانده را از بیمارستان به بیرون هدایت کنند.

بنابه‌ گفته یکی از نگهبانان بیمارستان، «گوزن با ایستادن جلوی درب شیشه‌ای مقابل بیمارستان موجب باز شدن خودکار درب شد و از آنجایی‌که چنین اتفاقی خیلی کم پیش میاد، بیشتر افراد حاضر در بیمارستان به سمت او کشیده شدند و از او فیلم و عکس گرفتند. گوزن هم بعد از اینکه کمی از گیاهان گلدان‌ها را خورد،‌ با تشویق حاضران و با آرامش بسیار از بیمارستان خارج شد. مردمی که شاهد ورود این گوزن به بیمارستان بودند، از دیدن آن بسیار هیجان‌زده شده بودند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.