ملی‌پوشان ایران در ست اول پراشتباه ظاهر شدند و در دریافت، دفاع و سرویس ضعیف بودند و این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ واگذار کردند. والیبالیستها در ست دوم عملکرد بهتری داشتند و هماهنگ‌تر کار کردند اما امتیازهای حساسی را به حریف دادند. آنان در حالی که ۲۳ بر ۲۱ پیش بودند، کنترل بازی را از دست دادند و با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ شکست خوردند.  ست سوم پایاپای پیش رفت و در حالی که دو تیم در امتیاز ۱۴ برابر بودند، رالی زیبایی شکل گرفت که شریفی توپ را در زمین حریف جای داد اما داور خطای حمل توپ این بازیکن را گرفت و امتیاز را به بلغارستان داد. عملکرد ضعیف شاگردان عطایی در ادامه این ست هم ادامه داشت و در نهایت ست را با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ واگذار کرد. 

امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، مهدی جلوه، امیرحسین توخته، محمدطاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد و محمدرضا حضرت‌پور با نظر بهروز عطایی (سرمربی تیم ملی) در ترکیب ابتدایی ایران در این دیدار حضور داشتند.

بلغارستان که میزبان گروه چهارم در هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال است، تا قبل از این دیدار بدون برد در جایگاه ۱۵ رنکینگ مسابقات قرار داشت و اولین پیروزی خود را مقابل ایران به دست آورد. این در حالی است که ملی‌پوشان ایران با دو برد در جایگاه ۱۱ قرار داشته و انتظار این بود که در این دیدار برنده شوند.  

برنامه تیم ایران در هفته دوم مسابقات به شرح زیر است:

پنج‌شنبه، دوم تیر: آمریکا_ ایران، ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

جمعه، سوم تیر: ایران_برزیل، ساعت ۱۸

شنبه، چهارم تیر: کانادا_ایران، ساعت ۱۵

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند