نماینده مردم آبادان در مجلس از رییس جمهور خواستار انتصاب نیروی انسانی متعهد و متخصص در سکانداری امور اجرایی کشور شد.

سید محمد مولوی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: بدون تردید سرفصل‌هایی نظیر امیدآفرینی، عدالت محوری، توسعه‌نگری و فسادستیزی باید از اولویت‌های دولت سید ابراهیم رئیسی باشد. انتظار است بر ابرچالش‌های کشور تمرکز کنید و مشکلات را بر اساس آنها حل کنید. این استراتژی محقق نخواهد شد مگر نیروی انسانی متعهد و متخصص سکاندار امور اجرایی کشور باشد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تیم اقتصادی دولت سیزدهم انتقاد کرد و مدعی شد: متأسفانه بعضی از انتصابات شما نه اهلیت لازم دارد و نه شأنیت. با صراحت اعلام می‌کنم تا دیر نشده در تیم اقتصادیتان تجدیدنظر کنید. آنها نه تنها مردانی برای تنگناهای اقتصادی نیستند بلکه در امور یومیه هم وامانده‌اند. دولتمردان بدانند و متوجه باشند که نمایندگان محترم مجلس نه دلالند، نه واسطه گرند، و نه بیسواد. حواستان به اظهارنظرهایتان، به امضاهایتان و حتی پاراف‌هایتان باشد و کلام زرین امام راحل(ره) که فرمودند «مجلس در راس امور است» حتما تابلوی محل کارتان باشد.

نماینده مردم آبادان خطاب به وزیر نفت، گفت: گمانم بر این بود که مشتاقانه برای اجرای قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران گامی برمی‌دارید ولی متاسفانه آنچه امروز و این مدت شنیدیم جز بی‌حرمتی، بی‌توجهی، و بی‌مسئولیتی چیزی دیگری نبود. با کدام شروط سن، مدرک و معدل را از کجا پیدا کردید، چرا قانون را سلیقه‌ای تفسیر می‌کنید، این انتظار می‌رفت که شما نفر اولی این موضوع باشید، اگر ما هم می‌دانستیم حتما، هم قد، هم وزن، و هم رنگتان را در رای اعتماد لحاظ می‌کردیم تا دیر نشده . خاطره مجلس برای شما تلخ نشده، سریعا اقدام کنید.

نماینده مردم آبادان در مجلس از عملکرد وزیر راه و شهرسازی بابت وضعیت جاده‌های خوزستان و هم چنین دبیر شورای عالی مناطق آزاد بابت منطقه آزاد اروند انتقاد کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.