۱۶ آبان امسال مرد جوانی با مراجعه به دادسرای  جنایی  مفقود شدن ناگهانی همسر صیغه ای خود را به بازپرس دشتبان گزارش کرد و گفت:«چند روزی بود از همسرم آزیتا بی خبر بودم تا اینکه امروز به خانه اش در غرب تهران رفتم و دیدم در گاوصندوق باز است و خانه به هم ریخته است و کسی در خانه نبود.ماشین پژو۲۰۷ آزیتا هم در پارکینگ نبود.»​

بعد از اعلام مفقودی از سوی همسر آزیتا، تحقیقات پلیسی و قضایی برای یافتن ردی از آزیتا آغاز شد.در اولین تحقیقات مشخص شد که چندی قبل، آزیتا با مردی به نام مجید در ارتباط بوده است و مجید به عنوان مظنون پرونده احضار شد.

او در اولین برخورد با ماموران قضایی گفت:«من راننده آژانس هستم و آزیتا اگر خرید داشت یا اگر می خواست جایی برود، از من کمک می گرفت اما چند روزی است از او خبری ندارم.»

در حالی که حرف های مجید ضد و نقیض به نظر می رسید دستور بازدید خانه مجید صادر شد و ماموران ماشین آزیتا و گوشی او را در خانه مجید پیدا کردند.مجید در اولین توضیح به ماموران گفت: «آزیتا به من گفته بود می خواهد به امارات برود و ماشین و گوشی اش را به من داد.»

اعتراف هولناک به قتل و مثله کردن جسد زن جوان تهرانی

ضد و نقیض گویی های مجید سبب شد که او تحت تحقیق بیشتر قرار بگیرد و در حالی که ماموران به یکی از دوستان صمیمی مجید به نام حسین هم مظنون شده بودند،حسین را هم مورد تحقیق قرار دادند و در بازرسی از خانه حسین مقدار زیادی دلار از خانه او کشف شد.

۲ متهم پرونده وقتی در برابر مدارک و تحقیقات پلیسی قرار گرفتند دیگر راهی جز اعتراف پیش روی خود نداشتند و به  قتل  و  مثله  کردن جسد زن جوان اعتراف کردند.

مجید در اعتراف گفت:«متوجه شده بودیم که آزیتا مقدار زیادی دلار و طلا و یورو در خانه دارد و می خواست به امارات برود. برای همین نقشه قتل او را کشیده و به بهانه مهمانی او را به خانه من کشاندیم.بعد با ضربه ای غافلگیرانه او را با تبر از پا در آوردیم و جسد او را تکه تکه کردیم.بعد هم ۹۸ هزار دلار و مقدار زیادی دلار و طلا از خانه او دزدیدیم.»

در آخرین تحقیقات با توجه به نشانی هایی که متهمان از محل رهاسازی تکه های جسد داده بودند،تنها چند تکه از بقایای جسد به همراه مقداری موهای مقتوله در حوالی کشف شد.

متهمان اعتراف کردند که هر  تکه  از جسد را به نقطه ای در اطراف تهران انداختند و این درحالی بود که دیگر تکه های جسد آزیتا پیدا نشد.بررسی خودرو مجید و حسین نشان می داد که لکه هایی از خون در خودرو آنها قابل مشاهده بوده است که مطابق آزمایشات،این لکه های خون متعلق به آزیتا است.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس دشتبان در اختیار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.