روز عروسی به عنوان یکی از بهترین روز‌های زندگی هر جوانی به شمار می‌رود و به همین دلیل افراد با ثبت تصاویر مربوط به این روز خاص تلاش می‌کنند تا خاطرات آن را برای همیشه برای خود زنده نگه دارند. اما برای یک زوج جوان هندوستانی که قصد تهیه تصاویر عروسی خود را داشتند همه چیز آنطور که برنامه ریزی کرده بودند پیش نرفت.


این اخبار مهم را بخوانید؛

قیمت دلار رکورد زد /افزایش قیمت طلا و سکه روی دور تُند

شرط دولت رئیسی برای مذاکره مستقیم با آمریکا

رونمایی از فهرست جدید یارانه‌ بگیران /یارانه ۱۱۰ هزار تومان می‌‌شود؟

اگر ویتامین D نخورید؛ این بیماری مرگبار به سراغتان می آید

 


این زوج که برای تهیه تصاویر عروسی خود به یک آبشار معروف رفته بودند به شکلی خطرناک در وسط آب گرفتار شدند. این اتفاق روز سه شنبه و هنگامی رخ داد که چهار نفر از جمله عروس و داماد برای ثبت فیلم و عکس به آبشار «چولیا» در منطقه چیتورگرا واقع در راجاستان هند رفته بودند. یکی از تصاویر منتشر شده این چهار نفر از جمله عروس و داماد نگون بخت را که در وسط آبشار و روی یک صخره بزرگ گرفتار شده اند نشان می‌دهد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی این زوج به همراه دوستان خود روی یک صخره در پایین آبشار در حال ثبت عکس بودند که سطح آب شروع به بالاآمدن کرد. در حالی که عکاس با دیدن این صحنه و با وجود از دست دادن دوربینش به دلیل سقوط در آب توانست خود را نجات دهد، اما عروس و داماد جوان به همراه دوستانشان در وسط آبشار گرفتار شدند.

گرفتار شدن عروس و داماد

در این حادثه عکاس پس از آنکه توانست خود را از این موقعیت خطرناک خلاص کند با پلیس تماس گرفت و درخواست کمک کرد. در ادامه نیرو‌های پلیس به همراه تیم نجات با کمک تجهیزات مناسب در یک عملیات سه ساعته موفق شدند این چهار نفر را از وسط آبشار خارج کنند.

جشن عروسی

 

این مطلب برایم مفید است
1074 نفر این پست را پسندیده اند