امروز(۱۳ آبان ماه) تا ظهر فردا (۱۴ آبان ماه) در پاره‌ای از نقاط به‌ویژه در نواحی جنوب غربی و غربی گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در پاره‌ای از نقاط گاهی رگبار و رعد و برق مورد انتظار است. با افزایش رطوبت نسبی از ظهر جمعه (۱۴ آبان ماه) تا یکشنبه (۱۶ آبان ماه) در سطح استان، گاهی مه رقیق و در ارتفاعات، گاهی مه غلیظ و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود همچنین طی این مدت در نواحی شمالی گاهی بارش باران و برف و ارتفاعات بارش برف و کولاک مورد انتظار است.

از امروز(۱۳ آبان ماه) تا یکشنبه (۱۶ آبان ماه) کاهش قابل ملاحظه دما به‌طور میانگین ۶ تا ۱۲ درجه سلسیوس و در ارتفاعات و دامنه‌های کوهستانی یخبندان شبانه سطح زمین پیش‌بینی می‌شود. روز دوشنبه (۱۷ آبان ماه) آسمان قسمتی ابری، در بعد از ظهر وزش باد و افزایش ابر و در ارتفاعات شرقی بارش پراکنده مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه - امین‌آباد با دمای ۱۱ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا ( ۱۴ آبان‌ماه) ابری، به همراه بارش باران و رگبار و رعد و برق و وزش باد در روز و ابری به همراه بارش باران و مه رقیق با احتمال رعد و برق در شب با بیشترین و کمترین دمای ۱۳ و ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا( ۱۵ آبان ماه) ابری و مه‌آلود به همراه بارش باران و در بعد از ظهر وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به  ۱۱  و۸  درجه سانتیگراد می‌رسد.

هوای تهران فردا جمعه چطور است؟

این مطلب برایم مفید است
23 نفر این پست را پسندیده اند