مهدی چمران در این حکم خطاب به کبیری یگانه اشاره کرده است: امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) با درایت، سعه صدر و استفاده از امکانات و ظرفیت‌های موجود، در ایجاد تغییر و تحول سازنده درفرایند اطلاع رسانی و تعامل با اصحاب رسانه، با رعایت کامل قوانین و مقررات موفق و موید باشید.

محمودرضا کبیری یگانه دارای مدرک دکترا و دانش آموخته رشته های علوم ارتباطات اجتماعی و مدیریت رسانه است و فعالیت های حرفه ای و تخصصی خود را با عناوینی همچون مدرس دانشگاه، مولف، محقق، کارشناس برنامه های صدا و سیما دنبال کرده است.

وی در سال ۱۳۹۴ به عنوان مدیر برتر ارتباطی استان تهران معرفی شده و دارنده لوح تقدیر از باشگاه رسانه ای جهان اسلام است.

 مدیر روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، مدیر روابط عمومی سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران و عضو اتاق فکر معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران بخشی از فعالیت های حرفه ای وی به شمار می آید.

به گزارش شورای شهر تهران،سرپرست جدید روابط عمومی شورای ششم شهر تهران دارای مقالات متعدد علمی در حوزه رسانه و ارتباطات همچنین نویسنده مجموعه «تکنیک ها و شگردهای رسانه ای» است  و کتاب «ژئومدیا» را نیز در دست انتشار دارد. وی عضویت شورای عالی راهبردی اندیشکده رسانه و فضای مجازی را نیز در کارنامه حرفه ای خود دارد.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند