حجت الله عبدالملکی ظهر جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان انگوت با بیان اینکه در جلسه شورای اداری استان اردبیل ده‌ها طرح به تصویب خواهد رسید، اظهار کرد: اولویت در این سفر پیگیری مطالبات مردم و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است تا با توجه به روند اجرایی پروژه بودجه و اعتبار لازم تخصیص داده شود.

وی به مزیت‌های سفرهای استانی در جهت رفع موانع و شناسایی مشکلات مردم توسط مسئولان اشاره کرد و افزود: این سفرها مسئولین را در جهت اتخاذ تصمیمات لازم در هیئت دولت و پروژه‌های بنیادین کشور یاری می‌کند و مدیران با حضور در مناطق مختلف در جریان کامل و میدانی وضعیت پروژه قرار می‌گیرند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سفر به استان‌ها را فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد زیر مجموعه‌ها و مدیران استانی دانست و گفت: در بررسی‌ها و بازدیدهایی که انجام می‌شود گاه مشاهده می‌کنیم مشکل ایجاد شده به راحتی توسط مدیران و یا مسئولان شهرستانی قابل حل است و اینکه چرا به خوبی رفع نشده است سوالی است که باید مدیران به وزرا و رئیس جمهور پاسخ دهند.

پیگیری مطالبات عامه هدف سفر به اردبیل/اعتبارات خوبی در راه است

عبدالملکی تصریح کرد: این اقدامات و روند پیگیری مشکلات و یا طرح‌ها در دیدارهای مردمی و یا جلسات استانی به خوبی نمایان شده و باعث ایجاد تغییر و یا تصمیم گیری های کلان در جلسات هیأت دولت نیز می‌شود.

وی به سفرهای هفتگی و استانی رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی جهت رفع محرومیت و یا مشکلات در استان‌ها در هنگام تشکیل کابینه شکل گرفته و رئیس جمهور نیز سفرهای خود را از استان‌های محروم و کمتر توسعه یافته آغاز کرده است تا گره‌ی از مشکلات مردم برداشته شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشریح مشکلات عمده شهرستان انگوت پرداخت و بیان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته طرح شستا در حوزه دامپروری تسریع شده و کارخانه آسفالت جهت رفع موانع تولیدی خود ۵ میلیارد تومان تسهیلات بانکی دریافت خواهد کرد.

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند