شبِ گذشته در فضای مجازی، اخباری از فتحعلی اویسی منتشر شد که به کما رفته و برای او دعا کنید. صبحِ امروز اظهارنظری از محمد شیری بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون آمد که کما و سکته مغزی او حقیقت دارد. 

تماس و پیگیری از خانواده او و دوستانش ادامه پیدا کرد تا اینکه با خسرو امیرصادقی دوستِ نزدیک فتحعلی اویسی صحبت کردیم. او هم بسیار نگران بود و به خبرنگار تسنیم  گفت: من هم شنیدم که او دچار سکته مغزی شده اما از جزئیاتِ بیماری و حال و احوالِ دیگرش خبری ندارم. در حال پیگیری‌ام تا بتوانم جزئیات دیگری را برای مردم علاقه‌مند این بازیگر محبوب بدست آورم.

شواهد حاکی از حالِ ناخوش این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون دارد و گفته می‌شود او در بیمارستانی در تهران بستری است؛ درخواستِ خسرو امیرصادقی و برخی از همکاران او، این بود که مردم برای سلامتی "فتحعلی اویسی" که سال‌ها در سینما و تلویزیون تلاش کرد تا آثار خوبی از خودش ارائه کند، دعا کنند.

فتحعلی اویسی بازیگر و‌ کارگردان در مجموعه ‌ای تلویزیونی شهر قشنگ، کمربندها را ببندیم، دارا و ندار، زیر زمین، باغچه مینو و ... به ایفای نقش پرداخته است. و مدت‌ها بود که از فضای سریال‌ و فیلم فاصله گرفته بود و به گفته همکارانش در خارج از ایران زندگی می‌کرد. 

خبرگزاری تسنیم برای این هنرمند پیشکسوت آرزوی صحت و سلامتی دارد.

این مطلب برایم مفید است
88 نفر این پست را پسندیده اند