محمود احمدی بیغش در جلسه علنی نوبت صبح امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: ما نباید نماینده و نماینده تر داشته باشیم تا رویه مجلس و رئیس مجلس گذشته تکرار شود. سید ابراهیم رئیسی تعدادی از افراد که مورد وثوقش بوده را معرفی کرده است. دو حالت بیشتر ندارد یا با استدلال آنها را رد می کنیم و یا آنها را تایید می کنیم.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مدعی شد: محمدباقر قالیباف جلساتی را منعقد می کند و از بعضی افراد می خواهد که بعضی رای بیاورند و بعضی رای نیاورند. همه ما می توانیم مخالف یا موافق باشیم. این چه رویه ای است، اگر نمی خواهید نظرتان را صریح اعلام کنید، جلسه غیر علنی تشکیل دهید و استدلال کنید و بگویید به این چند نفر رای ندهید یا برعکس.

نماینده مردم شازند در مجلس گفت: ما باید با مردم صحبت کنیم. اینکه عده ای گلچین شوند، به آنها خط دهی شود که فلانی یا بهمانی بیفتد و یا فلانی رای اعتماد بگیرد روا نیست. همه نماینده ها اهل فهم هستند. لطفا این موضوع را مدیریت کنید.

سخنان محمود احمدی بی غش اعتراض چند نماینده، مخصوصا احمد امیرآبادی فراهانی را در بر داشت و باعث پاسخ علی نیکزاد که ریاست جلسه را بر عهده داشت شد.

نیکزاد گفت: ما از جلساتی که می فرمایید خبر نداریم. هیچ کسی نمی تواند در نظر نمایندگان تاثیر بگذارد. ممکن است نمایندگان به بسیاری از جلسات دعوت شوند اما نمایندگان فکر می کنند و هر کس رای خودش را دارد.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند