امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی از تلاش‌ها و مدیریت جهادی امیر سرتیپ حاتمی و دیگر تلاشگران صنعت دفاعی، قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند امیر سرتیپ حاتمی

سلام علیکم

ارتش جمهوری اسلامی ایران در چهار سال گذشته با وجود تحریم‌های ظالمانه، یک دوره موفق و پر شتاب را تجربه کرد.

افزایش تحرک و قدرت رزم در حوزه‌های زمینی، پدافند هوایی، هوایی و دریایی، متناسب با تهدیدات اخیر و تحولات اساسی و ارتقای چشمگیر توان پهپادی، موشکی و جنگ الکترونیک ارتش مقتدر، جلوه‌هایی از پیشرفت‌های امیدبخش است که در سایه تدابیر و پشتیبانی جهادی آن امیر سرافراز و در پرتو تلاش خستگی ناپذیر دانشمندان صنعت دفاعی و همدلی و همکاری متخصصان ارتش جمهوری اسلامی و دانشگاه‌ها و مراکز دانش بنیان حاصل شده و موجب خشنودی فرماندهی معظم کل قوا و ملت شریف ایران و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با راهبرد‌های هوشمندانه مبتنی بر تدابیر فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) علاوه بر تقویت توان دفاعی کشور، با دیپلماسی فعال و تعامل سازنده در عرصه‌های منطقه‌ای و جهانی، مسیر بالندگی و پیشرفت را طی کرده است. حضور موثر در عرصه صنعت ملی و جبهه مقابله با کرونا و تأمین نیاز‌های ضروری مردم عزیز، صفحه درخشان دیگری از کتاب کارآمدی و خدمت رسانی وزارت دفاع در سال‌های مسئولیت آن برادر ارجمند است.

خدای بزرگ را به خاطر وجود چنین سربازانی کارآمد، مخلص و پا در رکاب فرمانده عزیزمان، نایب امام زمان (عج) حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته) شکر گذاریم و با آرزوی موفقیت در سنگر‌های آینده خدمت، صمیمانه از سال‌ها تلاش خستگی ناپذیر و مدیریت جهادی جنابعالی و آحاد تلاشگران صنعت دفاعی تشکر می‍ کنم.

همچنین از درگاه خدای متعال توفیق همرزم ارجمند و متعهد، امیر سرتیپ آشتیانی را که با رای اعتماد نمایندگان محترم ملت در مجلس شورای اسلامی، مسئولیت خطیر و مهم وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح را عهده دار خواهند شد، مسئلت دارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

این مطلب برایم مفید است
337 نفر این پست را پسندیده اند