سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان حضرت فاطمه(ع) کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از سفر به استان کرمان بازدید از نحوه مشارکت برادران عزیز سپاه و بسیج در بحث مدیریت و مهار بیماری کروناست.

وی با بیان اینکه "به‌دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در استان کرمان با ابتلاهای زیادی روبه‌رو هستیم"، افزود: با وجود این، با زحمات بخش بهداشت و درمان و واکسیناسیون انجام‌شده، نسبت فوتی‌ها به‌نسبت ابتلا درصد پایین‌تری است که قابل قبول است.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: هدف اساسی ما این است که فرمان اخیر رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در ارتباط با ورود بسیج و سپاه به عرصه اجرا و تحقق طرح پاسدار شهید سلیمانی با همه ظرفیت و بضاعت ممکن انجام شود.

وی با ابراز اینکه "امروز از تعدادی از مراکز واکسیناسیون کرمان و بیمارستان حضرت فاطمه(ع) نیروی زمینی سپاه بازدید کردم" اضافه کرد: دوستان ما در این بیمارستان کار ارزنده‌ای را انجام داده موفق شدند 64 تخت به تخت‌های بیماران کرونایی این بیمارستان اضافه کنند.

‌‌فرمانده‌کل سپاه د‌ر خصوص آخرین وضعیت واکسن «نورا» اعلام کرد:  این واکسن در مرحله اول تست بالینی موفقیت‌آمیز بود و ان‌شاءالله وارد فاز دوم آزمایش‌های بالینی شده‌ایم.

سردار سلامی خاطر‌نشان کرد: وزارت بهداشت و درمان مراحل طی‌شده توسط متخصصان دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله(عج) مراحل تولید واکسن را با یک دقت خاص و ویژه زیر نظر دارند و تولید واکسن مراحل طبیعی خود را طی می‌کند که ان‌شاءالله  ظرف چند ماه آینده واکسن به مرحله نهایی می‌رسد.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند