این مرد با تبر به مردم گرگان حمله کرده بود+ عکس

جانشین فرمانده انتظامی گلستان گفت: فردی که با در دست داشتن تبر و چاقو به مردم حمله کرده بود و موجب قتل جوان ۱۷ ساله و مجروح کردن عده‌ای دیگر در یکی از خیابان‌های گرگان شده بود، در صحنه وقوع جرم دستگیر شد.

فرزاد تاجره جانشین فرمانده انتظامی گلستان اظهار کرد: در ساعت ۱۹ دیروز (دوشنبه ۱۲ مرداد) به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری و چاقوکشی در چهارراه میدان گرگان بلافاصله ماموران یگان امداد شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل مشاهده شد فردی با تبر و چاقو در حال درگیری با تعدادی از رهگذران بوده که طی آن چند نفر از شهروندان مجروح شدند.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان گفت: متهم با مشاهده ماموران قصد حمله‌ور شدن به سمت پلیس را داشت که ماموران ضمن رعایت قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی کردند که در این لحظه متهم اقدام به فرار کرد.

تاجره خاطرنشان کرد: با سرعت عمل و آمادگی بالای ماموران، متهم که مسلح به سلاح سرد تبر و کارد بود، در عملیاتی ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

وی افزود: در این حادثه متاسفانه یکی از شهروندان به علت شدت جراحت وارده فوت کرد و ۹ نفر نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شدند که حال ۲ نفر از آنها بدحال گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه با اخذ دستورات قضایی تحقیقات در حال انجام است، گفت: علت و انگیزه این حادثه دلخراش در حال بررسی است.

عکس | مردی که با تبر به مردم گرگان حمله کرده بود دستگیر شد | یک پسر ۱۷ساله کشته شد، ۹ نفر مجروح‌ شدند

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.