با این رویکردها نه تنها "بوی بهبود از اوضاع جامعه و کشور" نمی‌شنویم که شامه‌مان هم می‌سوزد از این "کباب پزانی" که راه انداخته‌اند حضرات! نیامده، کلنگ به دست شده‌اند. ماشاالله همه دامن خود را پاکیزه و بری از شرایط امروز می‌دانند به‌گونه‌ای که هرکه نداند و نشناسدشان فکر می‌کند همین لحظه از بهشت در وزارت کشور هبوط فرموده و آمده‌اند تا زمین را مثل بهشت بسازند!

نه آقایان، از این خبرها نیست و این قدر هم فراموشی به ذهن مردم نزده که فراموشتان کنند. شما هم در ایجاد وضع موجود شریکید. خیر و شرِ امور، به حساب همه شما گذاشته می‌شود. این کارنامه خودتان است که می‌خواهید از آن فرار کنید. اگر قرار باشد کسی بپرسد ما مردمیم. پاسخ را هم باید از زبان همه‌تان بشنویم. دردناک‌تر از سخنانی که می‌فرمایید، دورنمایی "نزدیک" از روزهای پیش روست، از روزهای رقابت. با این فرمان که پیش می‌روید از "رفاقت" خبری نخواهیم خواند. وقتی شمایان پنجه در روی هم کشید - که متأسفانه از همین اول شروع کرده‌اید - معلوم نیست در کف خیابان چه اتفاقی خواهد افتاد.
آقایان! به خاطر همین کشوری که صف کشیده‌اید رئیس‌جمهورش شوید و بهشت بیافرینید، لطفا جهنم درست نکنید با کلماتتان، با رفتارتان. حرمت همدیگر را حفظ کنید به احترام ایران که خون ۲۴۰ هزار شهید حریم‌بان آن است. همدیگر را تخریب نکنید که به خرابی روابط اجتماعی هم می‌انجامد. با حفظ احترام همه، خود را درست معرفی کنید. مطمئن باشید مردم ما آنقدر باهوش هستند که "درست" انتخاب کنند. یک مقدار هم به مردم اعتماد کنید، بد نیست! حرمت‌ها را حفظ کنید تا حرمت خودتان هم محفوظ بماند. برای اثبات خود نیازی به تخریب دیگران نخواهید داشت اگر کارنامه و نگاه مثبت داشته باشید.

این مطلب برایم مفید است
42 نفر این پست را پسندیده اند