حرکات جنجالی یک عروس و داماد سوژه شد!+ فیلم

 هر جوانی آرزو دارد تا مراسم ازدواجش را به بهترین شکل ممکن و با حضور خانواده، دوستنان و اقوامش جشن بگیرد. اما این روز‌ها کشور هند به مرکز بحران کرونا در جهان تبدیل شده و مرگ روزانه صد‌ها هندی در بیمارستان‌های این کشور در سطر خبر‌ها قرار دارد. این اتفاق شوم موجب شده تا میلیون‌ها زوج هندی برای برپایی جشن عروسی خود با مشکل روبه‌رو شوند.

اما به تازگی شیوه عجیب یک زوج جوان هندی برای برپایی جشن عروسی خود در مقابله با کرونا به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. این زوج اهل ایالت «بیهار» هند در حالی که از ابتدا تا انتهای جشن، فاصله خود را از یکدیگر حفظ کرده بودند حتی با روشی عجیب اقدام به انداختن حلقه گل به گردن یکدیگر کردند. در ویدئویی که به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی هند منتشر شده این زوج جوان با چوب بامبو، حلقه‌های گل را به گردن هم می‌اندازند.


انتشار این ویدئو در فضای مجازی با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. در حالی که برخی از کاربران حرکات عروس و داماد را خنده دار توصیف کردند، برخی نیز از این زوج به دلیل برپایی جشن عروسی در این شرایط خطرناک انتقاد کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این جشن اساسا نباید برگزار می شد تا نیاز به انجام چنین حرکات مسخره ای نباشد!»

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.