منصور شریف، مدیرعامل شرکت معادن زغال‌سنگ البرز شرقی گفت: حدود ۹۰ ساعت از وقوع حادثه معدن می‌گذرد و کار آواربرداری توسط تیم‌های تخصصی بدون وقفه و با تلاش فراوان برای رسیدن به ۲ کارگر محبوس  معدن  در حال انجام است.

او ادامه داد: از روز گذشته یک تیم تخصصی دیگر به منظور استفاده حداکثری از توان و سرعت بخشیدن به روند آواربرداری، به نیروهای موجود اضافه شده است که تمامی این نیروها از پرسنل شرکت و تعدادی از کارکنان ساکن استان گلستان، در معادن متعلق به شرکت هستند.

شریف اضافه کرد: به دلیل جلوگیری از بروز حادثه دیگر و حفظ امنیت در کار، تیم‌های تخصصی با ایمنی کامل جهت برداشت حجم سنگین آوار و سنگ های مسیر آواربرداری، در حال فعالیت هستند.

او خاطرنشان کرد: تلاش گروه های امدادی برای یافتن ۲ کارگر گرفتار در معدن شرکت زغال سنگ البرز شرقی طزره دامغان ادامه دارد اما هنوز از وضعیت این ۲ نفر اطلاعی در دست نیست.

حادثه معدن زغال سنگ در حدود ساعت ١٢ ظهر روز شنبه ١١ اردیبهشت ١٤٠٠ در تونل شماره ٤٢ معدن بزرگ طزره از معادن چهارگانه شرکت زغال سنگ البرز شرقی در کارگاه استخراج k ١٣ پیشرو، هنگام استخراج و به دلیل ریزش ناگهانی سقف کارگاه رخ داد که در این حادثه ۲ نفر کارگر پیمانکاری شرکت به نام‌های میلاد روشنائی و سید اصغر افضلی دچار حادثه و محبوس شده اند.

 

 


 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند