علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در واکنش به خبرسازی و تحریف سخنان روز گذشته رییس جمهور در جلسه هیات دولت که نوسانات قیمت ارز را حاصل تصمیم دولت و نه تحریم خوانده بودند در رشته توییتی نوشت:

حیرت‌ که برخی رسانه‌های انقلابی! به آنجا رسیده‌اند که از پاک کردن دست‌های آلوده‌ تحریم‌کنندگان هم اکراه ندارند. این چند ماه هم می‌گذرد اما با این تکاپو برای تطهیر دشمن!، چگونه قادر خواهند بود افکار عمومی را با آن شعارهای همیشگی همراه کنند.

‌⁧ #روحانی ⁩ به روشنی می‌گوید با دستیابی بانک مرکزی به منابعش، همان منابعی که بر اثر تحریم از ایران دریغ شده، می‌توان نرخ غیر واقعی ارز را کاهش داد و دولت تصمیم دارد با تلاش برای ⁧ #رفع_تحریم ⁩، قیمت‌های غیر واقعی را فرو بریزد.

‌ابتدایی‌ترین تأثیر ⁧ #تحریم ⁩، فقدان دسترسی بانک مرکزی به منابع ارزی است و طبیعی‌ترین پیامد آن هم، بر هم خوردن تعادل در عرضه و تقاضا و افزایش نرخ ارز است. جعلِ واقعیتی "تحمیلی "به تصمیمی "دولتی"، آشکارترین بروز جریان ⁧ #تحریف ⁩ است.

‌روشن است که برای پروژه‌های کوتاه‌مدت سیاسی به روایتی نیاز دارند که در آن تاریخی‌ترین فشار و ⁧ #تحریم ⁩ ضد ایرانی، سانسور شده باشد و همه چیز به تصمیم و عملکرد دولت و رییس‌جمهور محدود شده باشد اما نتیجه، چیزی جز تطهیر دشمن نخواهد بود.

‌حیرت‌ که برخی ،به آنجا رسیده‌اند که از پاک کردن دست‌های آلوده‌ی تحریم‌کنندگان هم اکراه ندارند. این چند ماه هم می‌گذرد اما با این تکاپو برای تطهیر دشمن!، چگونه قادر خواهند بود افکار عمومی را با آن شعارهای همیشگی همراه کنند.

این مطلب برایم مفید است
47 نفر این پست را پسندیده اند