به گزارش اسپوتنیک، سوزان رایس معتقد است گمانه زنی‌ها درباره انتصاب هیلاری کلینتون به سمت نمایندگی آمریکا در سازمان ملل در دولت جو بایدن توهین آمیز است.

نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل با انتشار پیامی در حساب توئیتری خود اخبار مربوط به انتخاب کلینتون را برای این سمت مضحک و توهین به هیلاری کلینتون دانست و خواستار توقف انتشار چنین اخباری شد.

پس از اعلام پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی رسانه‌های این کشور، گمانه زنی‌ها درباره ترکیب کابینه او بالا گرفته است. در این میان روزنامه واشنگتن پست با استناد به یک منبع ناشناس موضوع انتصاب کلینتون به نمایندگی آمریکا در سازمان ملل را مطرح کرد. کلینتون که در انتخابات ۲۰۱۶، نامزد دموکرات‌ها در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری بود، تاکنون واکنشی به این شایعات نشان نداده است.

هیلاری که شکست تلخ در انتخابات ۲۰۱۶ از دونالد ترامپ را در خاطر دارد، از پیروزی جو بایدن به عنوان رخدادی تاریخی یاد کرد که برگ تازه‌ای را در تاریخ آمریکا می‌گشاید. برغم اعلام پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با حداکثر آرا الکترال، ترامپ اعتقادی به شکست در این رقابت ندارد و پیروزی بایدن را در قالب توسل به تقلب ممکن می‌داند.

این مطلب برایم مفید است
19 نفر این پست را پسندیده اند