سید علی آقازاده با اشاره به عادی‌سازی رابطه برخی کشورهای عربی با رژیم منحوس صهیونیستی اظهار کرد: ارتباط رژیم منحوس صهیونیستی و اقدام رابطه دیپلماتیک و اقتصادی آن‌ها اگرچه آشکارشده اما تازگی ندارد.

وی با بیان اینکه  عادی‌سازی رابطه اعراب و رژیم منحوس صهیونیستی از زمان انور سادات کلید خورد و برخی از کشورهای عرب  رابطه پنهانی با رژیم صهیونیستی با فراز و نشیب و در مقاطع مختلف را آغاز کردند، گفت: این کشورها تنها روابط پنهانی خود با رژیم منحوس صهیونیستی را آشکار کردند اما گستاخی این رژیم جعلی در سرکوب نیروهای فلسطینی و جبهه مقاومت مشهود و آشکار است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه رابطه اعراب  با رژیم منحوس صهیونیستی تازگی ندارد و با دستور آمریکا صورت گرفته است، افزود: حضور نامشروع آمریکا در منطقه و تنفر افکار عمومی از جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی در قدس، برای آزادی‌خواهان جهان مشهود و ملموس است و این قبیل اقدامات در راستای امیدواری برای حیات این رژیم نامشروع و جعلی صورت می‌گیرد.  

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحرین ازنظر جغرافیایی به‌اندازه کافی کوچک است که  به‌حساب نمی‌آید، گفت: تأمین منافع نظام سلطه، ضربه زدن به جبهه مقاومت، سرکوب نیروهای فلسطینی و مشروعیت بخشی به اشغالگری رژیم منحوس صهیونیستی از اهداف عادی‌سازی‌های کشورهای عربی با این رژیم جعلی است.

وی با اشاره به عادی‌سازی رابطه امارات و بحرین با رژیم منحوس صهیونیستی گفت: این کشور کوچک و نامرئی در جغرافیای منطقه تأثیری در تحولات منطقه نه‌تنها نداشته بلکه کاملاً تحت اشغال است.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند