متن پیام بدین شرح است:

شهادت مظلومانه دو تن از یاران خدمتگزار و صدیق انقلاب، شهیدان رجایی و باهنر که به عنوان "هفته دولت" نامگذاری شده  است یادآور خلوص، پشتکار و تفکر انقلابی دولتمردانی است که تمام هستی خویش را برای خدمت رسانی به مردم ایران اسلامی، تثبیت آرمان های والای انقلاب و سربلندی کشور به میدان تلاش و فعالیت آوردند و به برکت روحیه جهادی و اخلاصشان جادوانه شدند.

دولت شهید رجایی و شهید باهنر را می‌توان «دولت انقلابی» نامید، دولتی که در تراز انقلاب اسلامی بود و قابلیت رسیدن به تمدن نوین اسلامی را داشت.

تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی که همواره با خدعه و نیرنگ دشمنان پست و زبون همراه بوده نشان داده همدلی مسئولین به ویژه دولتمردان و حمایت همه جانبه مردم قهرمان و همیشه در صحنه می‌تواند کشور را به سمت قله های افتخار و سربلندی سوق دهد.

امروز که دولتمردان بی خرد آمریکا با اعمال راهبرد فشار حداکثری و دسیسه‌های منطقه‌ای از قبیل عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با برخی کشورهای خودفروخته منطقه، از یک سو به‌دنبال انزوا و مهار سیاسی جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و نظام بین‌الملل بوده و از سوی دیگر با بهره‌برداری از جریان تحریف به‌دنبال کاهش اعتماد عمومی و ایجاد یأس و ناامیدی در مردم هستند، بیش از هر زمانی جا دارد که دولتمردان جمهوری اسلامی ایران با خنثی‌سازی توطئه‌های جریان تحریم و جریان تحریف برای حل مشکلات اقتصادی کشور اقدام جهادی و انقلابی به‌عمل آورند.

ضمن ارج نهادن به تلاش‌های دولت خدمتگزار فعلی در شرایط سخت تحریمی یادآور می‌شود، ملت غیور ایران در برهه های سخت، آزمون‌های متعددی را در حمایت از انقلاب و دولت‌ها به معرض نمایش گذاشته اند از این رو جا دارد رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه در حوزه معیشتی و اقتصادی پرشتاب تر از گذشته پیش رود.

ارتش جمهوری اسلامی ایران که  همراهی، ایثارگری و حضور موثرش در برهه‌های مختلف انقلاب و دوران دفاع مقدس بارها اثبات شده است، ضمن تسلیت شهادت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت،  آمادگی دارد محکم و استوار با بهره گیری از  منویات فرماندهی معظم کل قوا" مدظله العالی"  ضمن انجام مأموریت‌های ذاتی و سازمانی، همانند گذشته برای حل مشکلات معیشتی مردم با دولت همکاری نماید.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند