سردار علیرضا تنگسیری، اظهار داشت: فرمانده سپاه به ما امر کرده هر آنچه می‌توانید و در توان دارید برای خدمت به مردم عزیز بسیج کنید.

وی افزود: مردم عزیز روستاهای «زاج» و «داربست» در سیل ۶ ماه گذشته از روستای خود جابه‌جا شدند و در چادرهای هلال احمر با این گرمایی که وجود دارد و توان انسان را می‌گیرد مستقر شدند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هرفردی با دیدن این صحنه‌ها و گرمای  منطقه و مشکلات و مشقتی که مردم دارند، انصافا اگر مردانگی باشد به غیرت مردانگیش بر می‌خورد و اگر مسلمان باشد به غیرت مسلمانی وی بر می‌خورد که مردم این منطقه تا این اندازه نیازمند هستند و ما باید برای حل مشکلات آنها تلاش کنیم. 

وی تصریح کرد: مردم این منطقه نجیب و با فرهنگ هستند و در طول این مدت با وجود مشکلات لب به اعتراض نگشودند که نشانگر فرهنگ، بصیرت و عزت مردم را نشان می‌دهد.

سردار تنگسیری تاکید کرد: همه باید بسیج شویم با کمک استاندار محترم استان، بهداری نیروی دریایی سپاه در اینجا مستقر می‌شود کارهای خدماتی مردم را آغاز می‌کنیم.

وی افزود: برداران ما در دولت قطعه بندی و زمین را مشخص کنند و ما هر آنچه از ماشین آلات مهندسی در نیرو داریم بسیج می‌کنیم تا مشکلات مردم را کم کنیم، این وظیفه ما بوده و فرمان ولی امر ما است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مقام معظم رهبری دقیق و به روز اطلاعات اینجا را دارند؛ به ما و برداران دولتی امر کردند که زودتر به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

تنگسیری افزود: ما وظیفه داریم در جغرافیایی که ساکن هستیم مشکلاتی که برای مردم به وجود آمده را با بسیج کردن امکانات برطرف کرده و شرایط زندگی را بهبود بخشیم.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند