حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون تحقیق اعتبارنامه تاجگردون در بخشی از گفتگو با خبرآنلاین از جزئیات این جلسه تایید اعتبارنامه تاجگردون در این کمیسیون روایت کرد و گفت: نمایندگان حاضر در کمیسیون تحقیق با حجم بالایی از اسناد معترضان و شخص آقای تاجگردون مواجه شده بودند که مجموعه اسناد ارائه شده به بیش از هزار صفحه می‌رسید.

این نماینده مجلس گفت: بسیاری از اسناد ارائه شده در این مدت زمان قابلیت «راستی آزمایی» نداشتند. برای مثال تنها در یک مورد به چندین شرکت اشاره شده بود که به آقای تاجگردون نسبت داده بودند. واقعیت این است که چگونه می‌توان همین مورد ادعایی را به صورت موردی بررسی کرده و نتیجه آن را در عرض ۱۵ روز به تجمیع رساند.

وی با بیان اینکه بر اساس تصمیم کمیسیون قرار بود ۵ نفر به عنوان اعضای اصلی کمیته تحقیق فعالیت کنند، گفت: که از همان ابتدا دو نفر وارد این موضوع نشدند و عملا کار توسط ۳ نفر پیش رفت یعنی آقایان «میر تاج‌الدینی»، «کاظمی» و بنده(حجت الله فیروزی).

فیروزی ادامه داد: برای رأی گیری در خصوص اعتبارنامه آقای تاجگردون ۱۲ نفر در کمیسیون حاضر بودند. ۳ نفر از از اعضا نیز به دلیل حضور در حوزه‌های انتخابیه خود غیبت داشتند. رأی گیری به صورت مخفی برگزار شد و حاضرین بنا را بر این گذاشتند که تعداد آرا اطلاع‌رسانی نشود، زیرا این احتمال وجود دارد که بر تصمیم گیری سایر همکاران در صحن تاثیر بگذارد.

این مطلب برایم مفید است
33 نفر این پست را پسندیده اند