سرهنگ ابراهیم قلی زاده سرپرست پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی اظهار داشت: در راستای برخورد با اخلالگران و مفسدان اقتصادی، شناسایی باندهای سازمان یافته و احتکارکنندگان و وارد کنندگان کالاهای قاچاق در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی مقداری لوازم خانگی قاچاق در انباری در محدوده شهر ری دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه جنوب قرار گرفت و مامورن پس از رصدهای اطلاعاتی توانستند هویت مالک انباری و محل انبار قاچاق لوازم خانگی را شناسایی کنند و با هماهنگی مقام قضایی مورد بازرسی قرار دهند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: مأموران در بازرسی انجام شده یک هزار و ۹۶ دست سرویس قاشق و چنگال قاچاق خارجی فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف و مالک انباری را دستگیر کردند.

سرپرست پایگاه جنوب پلیس با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالای کشف شده ۱۰ میلیارد ریال توسط کارشناسان برآورد شده است، گفت: متهم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سرهنگ قلی زاده در پایان با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند