شرکت اپل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند در جهان هر ساله نسخه‌ای جدید از خانواده آیفون‌ها را روانه بازار می‌کند؛ دو گوشی بعدی این شرکت آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو نام خواهد داشت که چند ماه تا معرفی آن‌ها مانده است و در صورتی که شیوع ویروس کرونا در جهان از برگزاری مراسم شرکت اپل جلوگیری نکند یا شرکت اپل قصد برگزاری مراسم آنلاین معرفی گوشی جدید خود را داشته باشد، انتظار می‌رود این شرکت در ماه سپتامبر از پرچمدار جدید خود رونمایی کند.

اما اخیرا برخی از اطلاعات مربوط به این گوشی در فضای مجازی فاش شده است که علاوه بر اطلاعات سخت افزاری این گوشی قیمت حدودی آن را نیز اعلام می‌کند. شاید بتوان گفت یکی از مهم‌ترین تغییرات آیفون ۱۲ نسبت به آیفون ۱۱ استفاده از فناوری 5G در بخش ارتباطی آن است و این گوشی اولین گوشی اپل خواهد بود که از فناوری 5G پشتیبانی می‌کند.

قیمت احتمالی آیفون 12 مشخص شد

طبق روال همیشه اپل، در گوشی جدید این شرکت از آخرین پردازنده اپل استفاده خواهد شد که پردازنده نسل بعدی این شرکت احتمالا A14 Bionic نام خواهد داشت و اپل در مدل معمولی این گوشی از ۴ گیگابایت رم و مدل‌های Pro و Pro Max آیفون ۱۲ از ۶ گیگابایت حافظه رم استفاده خواهد کرد.

قیمت احتمالی آیفون 12 مشخص شد

در بخش قیمت نیز باید گفت بر اساس اطلاعات فاش شده از شرکت اپل، این شرکت قصد دارد گوشی‌های خود را در سه حافظه ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی وارد بازار کند که قیمت این مجموعه از حدود ۶۵۰ دلار آغاز و به حدود ۱۴۰۰ دلار ختم می‌شود. با این حال تمامی این اطلاعات در حد شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شده است و اپل به طور رسمی این موارد را تایید یا رد نکرده است و برای کسب اطلاعات بیشتری درباره نسل بعدی گوشی شرکت اپل باید تا زمان معرفی نسل بعدی گوشی این شرکت منتظر ماند.

این مطلب برایم مفید است
319 نفر این پست را پسندیده اند