به تازگی عمل جراحی روی زانوی یکی از پاهای محمدرضا داوودنژادبازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون  صورت گرفته است که با موفقیت به انجام رسیده و وی بعد از گذراندن مراحل اولیه و بیهوشی هم اکنون در قسمت بخش بیمارستان بستری است.

علیرضا داود نژاد برادر این هنرمند درباره دلیل عمل جراحی محمدرضا داوودنژاد به رسانه ها گفت: برادرم سال‌ها مشکلات زانو داشت و به همین دلیل درد زیادی را تحمل می‌کرد و در حرکت مشکل داشت، در این عمل جراحی زانوی یکی از پاهای وی جراحی شد و پروتز زانو در پای وی کار گذاشته شد.

کارگردان فیلم «مرهم» پیرامون زمان ترخیص برادرش اظهار داشت: وی همچنان در بیمارستان بستری است و هنوز زمانی برای ترخیص وی به ما اعلام نشده، محمدرضا از لحاظ روحی شرایط خوبی دارد، اما همچنان در ناحیه زانو به دلیل جراحی احساس درد می‌کند.

وی با اشاره انجام دوباره عمل جراحی بر روی برادر خود خاطرنشان کرد: مشکل زانو در هر دو پای برادرم وجود دارد و به همین دلیل عمل جراحی تازه‌ای روی پای دیگر وی انجام خواهد پذیرفت، منتها در عمل جراحی پا معمولا هر دو پا را با هم جراحی نمی‌کنند، به همین واسطه بعد از ترخیص و سه ماه استراحت، بار دیگر محمدرضا مورد عمل جراحی زانو قرار خواهد گرفت.

 

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند